Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Spryskiwacze zatkane?

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne

    Spryskiwacze zatkane?

    Cześć dziś zauważyłem że Jak mamy Dwa spryskiwacze to działa tylko jedna dziurka od strony lewej dwóch spryskiwaczy a prawe dziurki tylko ledwo sączą albo nawet nie tylko moczy je sprysk lewy a wcześniej działały oba z pod maski idą dwa wężyki czy to kwestja że jeden wężyk odpowiada za jedną lewą lub prawą dziurke spryskiwacza? Czy to inaczej działa jeszcze? bo nie ściągałem wygłuszenia maski i jeszcze tam nie zaglądałem jak to przepchać myślałem od strony wężyka z pompki sprężarką przedmuchać ale gdyby był zbyt zapchany to by sie nie odetkał a tylko wywali wężyk czy przedmuchać tylko sprysk który nie działa od jego strony? jak to udrożnić

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    833
    BMW
    E38 740IA M60, E39 525d
    Skąd
    Kraków
    cieniutką igiełką przetkasz od strony wylotu dyszy zaszło takim jakby kamieniem pewnie. Weź igiełkę i wsadź do środka dyszy i poruszaj do przodu do tylu, potem popryskaj dłużej powinno się odetkać

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    wporządku dzięki jak ją kupiłem to widziałem kawałek wsadzonej złamanej już igiełki w ten sprysk co teraz nie działa i ją wyjąłem bo wystawała na tyle i działał jutro coś pokombinuje może zdejme ekren maski bo mnie ciekawi co kryje pod sobą. Ale dziwi mnie to że akurat w obu spryskach zatkały sie prawe dziórki a lewe psikają.
    Update:
    Dziwnym zbiegiem okoliczności akurat prawe dziurki sie zatkały igiełka załatwiła sprawe
    Ostatnio edytowane przez ManiacDrifting ; 24-12-2010 o 23:31

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •