Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Intensywne spryskiwanie w e32

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne

    Intensywne spryskiwanie w e32

    mam pytanie jak podłączyć 2 pompki w układ spryskiwania bo kupiłem beme z jedną pompką przy duzym zbiorniku dzis podłączyłem pompke do intensywnego spryskiwania do mniejszego zbiorniczka bo był on nie aktywny normalnie podłączyć to w węzyk pompki zwyklej na trójniku rozdzielić do drugiej? jak ktoś ma takie coś to prosił bym o zdjęcie.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar _michaś_
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    263
    BMW
    730i
    Skąd
    Ruda Śląska
    w e38 zbiornik trzeba wymienic bo obie papki sa wsadzane do zbiornika to jesli chodzi o hydraulike, a jak o olektryke to teraz nie pamietam byly 3 albo dwa przewody jeden do plusa do skrzynki bezpiecznikowej jeden do modulu swiatel a 3 chyba masa ale nie wiem czy ten do modulu to nie sterujacy masowy ;)

  3. #3
    Leszek VIP Vip Awatar siudema
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1,833
    BMW
    było e32 m30b35 II89r będzie ...?
    Skąd
    Trzebnica -DeTRoit
    Witam ,dobrze jest użyć funkcji ,,szukaj ,, http://7er.pl/showthread.php/13472-I...wne-mycie-szyb
    Lepiej stracić sekundę w życiu , jak życie w ciągu sekundy






    http://dachy-trzcinowe.pl/

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Panowie chodzi o to ze ja mam ten układ od nowości ale z małego zbiorniczka pompka była wyjęta i dzialała jedna i podłączona w wężyki i ona była tylko aktywna dziś zamontowałem drugą i kabelki znalazłem do niej działa ale teraz nie wiem jak zorganizować wpięcie jej w wężyki spryskiwaczy bo tylko o to mi chodzi na proste myślenie bym zrobił to tak że rozetne przewód gumowy i wstawie tam trójnik i dołącze drugą pompke zeby dwie pompki pompowały w jeden wężyk dobrze myślę? Poprostu zeby było większe ciśnienie w układzie
    Bo tak wogule to ktoś to ja miałem wpiętą jedną pompke a z drugiego była ona wyjęta i jej nie było i ja niewiedziałem że jest umnie coś takiego jak intensywne psiukanie i sie zastanawiałem o co chodzi z tym drugim zbiorniczkiem. I teraz by mi się przydało jedynie zdjęcie jak ktoś ma zamontowane je dwie i jak to jest podłączone pod wężyk .
    Dzięki siudema teraz przeczytałem że wychodzą dwa osobne wężyki i możliwe jest że ja mam je spięte trójnikiem i podlączone pod jedną pompke być może wystarczy teraz go wywalić i dwa wężyki podłączyć pod dwie pompki bo wydawało mi sie że te dwa wężyki są od srony prawej i lewej jutro to sprawdzę.
    Ostatnio edytowane przez ManiacDrifting ; 22-12-2010 o 21:50

  5. #5
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    a wychodzą ci 2 rurki z pod machy?
    jeśli nie to pewnie i na dyszach masz jedno wyjście
    z pod machy muszą wychodzić 2 węże

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    dwa wychodzą były złączone trunikiem i wpięte pod jedną pompke czyli wystarczy chyba wyżucić trójnik i wpiąć pod dwie pompki

  7. #7
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    tak dokładnie a resztę informacji masz tu gdyby 2 pompka nie chodziła

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •