Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: Dwie e740i z Radomia :)

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    9
    BMW
    brak
    Skąd
    warszawa

    Dwie 740i z Radomia :)

    Może komuś zaoszczędzi czasu jazdy do ostatnio zagłębia szwajcarskiego.

    Wiedziałem, że nie mam co się spodziewać zbyt wiele, ale się skusiłem

    http://otomoto.pl/bmw-740-full-opcja-C16680074.html



    VIN WBAGF81010DK63954

    Przebieg 250000.
    Książka serwisowa wypełniana regularnie.
    Druga książeczka z analizami spalin też bez braków.

    Auto wystawione w stanie niesprzedawalnym tzn. jakby powiedział przez telefon komukolwiek co mu dolega rzeczywiście, to by nie przyjechał. Czyli krótko mówiąc przyciął w krasnala, ale był bardzo miły jak każdy handlarz z Radomia :)

    2 godziny przeglądaliśmy auto i tak

    - stuk w silniku. Słychać jak nawala dosyć głośno szklanka. Niezależnie od obrotów słychać tak samo głośno. Na zimnym i na całkowitym rozgrzaniu po przejechaniu kilku km nie cichnie.
    Sprzedawca twierdzi, że po świetach wymieni szklankę. Życzę mu, żeby to była tylko szklanka :)

    - brak osłony pod skrzynie
    - cieknie trochę z pokryw
    - bardzo coś cieknie w okolicach spodu silnika, tak, że wszystko jest zalane olejem i kapie. Wszystkie węze od dołu zalane, tak, że nie da się zlokalizować wycieku. A silnik był dokładnie umyty po sprowadzeniu, co sprzedawca potwierdził.
    - wydaje mi się, że też ciekło z łączenia skrzyni z silnikiem, ale ciężko powiedzieć jak wszystko jest w oleju

    Cały lakierowany co najmniej raz :)
    Stwierdziłem to wzrokowo po jakości położonego lakieru i na koniec przejechałem miernikiem

    - Wszędzie co najmniej 160-180μm łącznie z dachem.
    - Drzwi, błotniki przód dość grubo 200-300
    - Tylne błotniki na nadkolach już bardziej ingerowane bo oscylowało w okolicach 500
    - rdza na tylnych błotnikach wychodząca przy dolnych listwach. W okolicach samej rdzy było najwyżej 180 μm. Prawe tylne drzwi też już kąsa na krawędzi przy błotniku.
    - odpadające dolne listwy ze wszystkich prawych drzwi. Sprzedawca oznajmił, że przyklei klejem do szyb :)

    - skóra z tyłu bardzo ładna
    - skóra z przodu już nie bardzo. Już są wysiedziane wyświecone placki i złazi farba w paru miejscach. Ale ogólnie jakby ją dobrze wyczyścić to by cieszyła jeszcze oko.

    Pozostałości już nie opisuje, bo nie ma się do czego raczej przyczepić.

    -------------------------------------------------------------

    Miał jeszcze tego na placu. Zmierzyłem go tylko miernikiem dla porównania, bo nie byłem nim zainteresowany ze względu na kolorystykę. No i kopara opadła, bo po całości prócz prawych przednich drzwi miał ca. 110μm

    http://otomoto.pl/bmw-740-ze-szwajcarii-C13649551.html



    Jakby ktoś mógł wyedytować TEMAT, bo wtargnęła się literówka
    Ostatnio edytowane przez lefty ; 22-12-2010 o 10:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •