Witam

Mam kilka nurtujacych mnie pytań dotyczących E32
1. Zegary - mam kontrole trakcji, działa bardzo dobrze ale kiedy sie zalacza wyswietla sie tylko na pasku ---ASC---, widziałem że mniej więcej na srodku zegarow jest zolta kontrolka od ASC, nie wlacza sie ona jednak ani przy przekreceniu zaplonu ani przy poslizgu, czy to normalne czy cos jest nie tak?
- widzialem kiedys w jakiejs E32 srebrne ramki dookola cyferblatów na zegarach, czy można to dorobić? jak tak to czym to sie przykleja i skad to wziasc?
2. Czy wlaczniki od podgrzewania foteli sa pod podlokietnikami czyli na środku? czy powinny byc po stronie zewnetrznej? mowimy o fotelach przednich.
3. Chromowane ramki nad klamkami zewnatrz? ori czy ktos zrobil to sam? nigdy u nikogo nie widzialem czegos takiego.
4. Szarpania autem przy stalej predkosci ok. 100km/h, moze byc spowodowane lewym powietrzem?
5. Jak idą kable do ori wzmacniacza w bagaju? wszystkie glosniki ida przez wzmacniacz czy tylko niektore? u mnie jest 8 glosnkow
6. Czy podsufitówke można obić materiałem od nowa? zna ktoś osoby które się tym zajmują?
7 Orientuje się ktoś skąd można dorwać wiązki do E32? Potrzebuje kompletne wiązki które są w drzwiach.

Pozdrawiam