Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34

Wątek: zmiana kierownicy na drewnianą a airbag?

  1. #11
    Z00FY
    Gość
    Nie to nie wisko :D po prostu musisz mieć dobry klucz zablokować kiere włożyć kopytko z kluczem i mocno zerwać by śruba puściła.. Jak widać jest tam od nowości i zapiekła. WD 40 tu może zdać egzamin..

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Dawid7er
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    684
    BMW
    e38 730i
    Skąd
    Bełchatów
    Blog
    5
    napsikałem tego cholerstwa od groma i nic, poczekam trochę, może puści a jak nie to pojadę do wulkanizacji i mi pneumatykiem ją poluzują

  3. #13
    Z00FY
    Gość
    No dynamometrem też możesz ale powinno kluczem zwykłym zerwać tylko musisz tak mocno szarpnąć żeby zerwać spiek.

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Dawid7er
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    684
    BMW
    e38 730i
    Skąd
    Bełchatów
    Blog
    5
    bylem u gumiarzy, zapytałem czy mi jedną śrubę odkręcą "jasne, którą?" od kierownicy :) w ty momencie wszystko oczy w zakładzie skierowane były na mnie :) no ale podszedł z pneumatem i puściło:) niestety w domu okazało się ze nabę mam na wąski wieloklin a w e32 po lifcie jest szeroki (czy tam duży), więc muszę kupić inna. Aha, założyłem znowu poduche mi miga mi ta kontrolka

  5. #15
    Z00FY
    Gość
    Panie kolego musiałeś przekręcić kluczyk gdy była poduszka ściągnięta. Dlatego mówiłem na wyłączonym aucie czyli wył. zapłonie. Teraz to trzeba na kompa jechać :D

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Dawid7er
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    684
    BMW
    e38 730i
    Skąd
    Bełchatów
    Blog
    5
    no tak bo niestety musiałem do tych gumiarzy jechać a wcześniej matkę z garażu wypuścić bo też stała swoim. To załatwię później, na razie muszę poszukać tej naby, tylko że na allegro jak piszą że do 7er to że niby od 86-94r pasuje no ale jak widać nie pasuje.

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik Awatar DoDominik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    503
    BMW
    e32 m30b30 88'
    Skąd
    Kluczbork
    Blog
    9
    A nie mówiłem ? :D

    ________________________________________

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Dawid7er
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    684
    BMW
    e38 730i
    Skąd
    Bełchatów
    Blog
    5
    dominik, wykrakałeś!!! :D zobaczcie tą, będzie pasować? chyba tak? http://allegro.pl/naba-raid-hp-bmw-i1365307252.html

  9. #19
    Z00FY
    Gość
    Poduszka czy jej brak nie ma znaczenia na frez kiery, są kierownice z poduszką powietrzną: http://allegro.pl/kierownica-bmw-e32...360046749.html jak i bez poduszki : http://allegro.pl/kierownica-m-techn...370866796.html obydwie kierwonice mają takie same frezy. Wieloklin był uzależniony od roku produkcji auta. I przerobiłem to na własnej skórze .Takią właśnie zamianę na Mpakiet robiłem u siebie w aucie.
    Ostatnio edytowane przez Z00FY ; 21-12-2010 o 17:06

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Dawid7er
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    684
    BMW
    e38 730i
    Skąd
    Bełchatów
    Blog
    5
    ZOOFY a powiedz, ty tą swoją M-kę przerabiałeś sam jakoś czy kupowałeś jakiś adapter? Bo jak tak patrzę na tą nabę to ona chyba nierozbieralna jest?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •