Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Kluczyk/Alarm fabryczny- zamykanie i otwieranie

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arman
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    775
    BMW
    740d F01
    Skąd
    Kraków

    Question Kluczyk/Alarm fabryczny- zamykanie i otwieranie

    Witam.
    Mam bardzo nietypowy problem w swoim E38. Mianowicie dwa dni temu zaparkowałem auto na parkingu centrum handlowego. Wysiadłem... zamknąłem auto z kluczyka fabrycznego standardowo. Normalnie się zamknęło, zaś dosłownie po 2-wóch minutach wróciłem do auta bo czegoś zapomniałem, to już nie chciał się otworzyć! Próbowałem wszystkiego, zamykanie, otwieranie, klapa tylnia i każde z tego po sto razy - zero reakcji. Auto aktualnie zamykam i otwieram dodatkowym pilotem od dorabianego alarmu. Proszę o pomoc, jeśli orientuje się ktoś co może być powodem

    P.S. baterie wymieniłem na NOWE po 10minutach, po tym jak na nic nie reagowało, także od baterii to na pewno nie jest :)

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    60
    BMW
    730i
    Skąd
    OPOLE
    jesli przestal reagowac to sie rozkodowal.
    Po wymianie baterii nalezaloby ponownie go zaadoptowac. na forum sa tematy dotyczace adaptacji klucza.
    Ponadto jesli mimo nowej baterii i prawidlowej adaptacji znow nastapi takie dziwne rozkodowanie sie klucza to warto sprobowac poprawic luty od zasilania. Zimny lut= chwilowy brak doplywu energii a to= rozkodowaniem klucza.
    Przyczyny moga byc oczywiscie inne ale sprobowac warto

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arman
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    775
    BMW
    740d F01
    Skąd
    Kraków
    Rozumiem, a ta adaptacja to skomplikowane czy możesz mi to napisać "dwoma słowami" co mam z tym zrobić? Dzięki za pomoc

  4. #4
    Początkujący Użytkownik Awatar tomi290
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    85
    BMW
    E 38 735 1998
    Skąd
    KBR
    Kilka dni temu miałem podobny problem zamknąłem auto z pilota po jakimś czasie jak przyszedłem zero reakcji na pilota otworzyłem kluczykiem.Powodem u mnie był (tak mi się przynajmniej wydaje) slaby akumulator bo na drugi dzień nie odpaliłem auta (stal ponad miesiąc przysypany śniegiem) Podłączyłem aku na małe ładowanie na prawie24h i problem znikł wszystko działa jak należy
    Poniżej masz linka jak kodować pilota. Opcja szukaj nie gryzie
    http://7er.pl/showthread.php/11869-e...LIZACJA+PILOTA.
    Pozdrawiam Tomek

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arman
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    775
    BMW
    740d F01
    Skąd
    Kraków
    Dzięki za link.
    Mnie jeszcze nic w życiu nie ugryzło, a tym bardziej "szukanie czegoś", jakkolwiek to brzmi ale u mnie gdy wpisuje cokolwiek w wyszukiwarkę, to nic nie wyskakuje, jeszcze kilka dni temu było wszystko w porządku, a teraz znów mam z tym problem, nie ma w tym żadnej filozofii także bez przesady ze to ja coś źle robię, skoro wpisuje w wyszukiwarkę bardzo banalne słowa i nic nie wyskakuje.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •