Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Uwaga na te świece!!! Allegro magneti marelli!!!

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar dOOm_PL
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    455
    BMW
    740iA individual;) / e36 Coupe
    Skąd
    Przemyśl
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191 Zobacz posta
    a mi sie wydaje ze miales zly klucz, lub slabe umiejetnosci, lub wczesniej te swiece spadły na ziemie
    hmm
    Klucze warsztatowe- Yato -do świec- to chyba mówi samo za siebie. Nie odkręciłem w swoim życiu tylko tych 8 świec...
    Może mechanikiem nie jestem ale jako lakiernik mam cały czas styczność z samochodami tym bardziej ze miałem już ich trochę i w żadnym się coś takiego nie stało.
    Nie wiem czy to oryginał ale wszystko wskazuje, że tak...
    Zdjęcie dodałem żeby was przestrzec- ja się naciąłem.
    Na razie założyłem właśnie stare Denso i jest ok. Na razie nie jeżdżę samochodem soli wiec stoi w garażu i czeka na ciepłe czasy:)
    Jade wolno ale ciagle przed toba:)

  2. #12
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,881
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    przepraszam ale YATO to sprzet warsztatowy....... to badziew nad bedziewiem, (i pewnie dlatego rozwalilo ci swiece) pamietasz taką firme z supermarketu jak TOYA??? a teraz przestaw sobie literki. ja YATO nieuzywam na warsztacie bo to tylko niszczy czesci i samochody....
    Ostatnio edytowane przez krzywy191 ; 02-01-2011 o 22:14

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar dOOm_PL
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    455
    BMW
    740iA individual;) / e36 Coupe
    Skąd
    Przemyśl
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191 Zobacz posta
    przepraszam ale YATO to sprzet warsztatowy....... to badziew nad bedziewiem, (i pewnie dlatego rozwalilo ci swiece) pamietasz taką firme z supermarketu jak TOYA??? a teraz przestaw sobie literki. ja YATO nieuzywam na warsztacie bo to tylko niszczy czesci i samochody....
    To jakich używasz STANLEY?? Każdy ma swoje opinie... Ja uważam, że to dobre narzędzia i na nich sie nie zawiodłem- grzechotki jak grzechotki w końcu muszą paść:) ja uważam ze jakie klucze by nie były (nawet WIET-KONG) to dobra świeca by się NIE ZŁAMAŁA...:)
    Co do samych kluczy to na pewno masz w mechanice większe doświadczenie ale dziwi mnie jak piszesz ze klucz ma coś wspólnego z tym ze śruba się urwała lub świeca złamała:) tym bardziej że świece które zostały jak by byly gorące to jak sie postaram to w ręce ci złamie:) A taki wielki nie jestem jak pudzian xD
    Jade wolno ale ciagle przed toba:)

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sławomir
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    318
    BMW
    2x V12
    Skąd
    Śląsk
    Czy te świece nie powinny mieć gwarancji? Ja generalnie zgłosiłbym sprzedawcę do firmy MM, bo to pewnie podróby są, z których jakby nie było Allegro słynie, a wtedy jest nawet szansa że w ramach dbania o dobre imię marki odeślą Ci nowe świece oryginalne - czytałem o wielu takich przypadkach z innych firm, które są świadome internetu.
    Podarunki od bezdomnego: E32 V12 + G12 V12

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Jeśli chodzi o YATO to mam dobre doświadczenia z ta firmą, używałem w poprzedniej firmie przy dość wymagającym sprzęcie jakim są koparki. Uwag nie było.
    Ostatnio edytowane przez rodzinabmw ; 05-01-2011 o 20:05

  6. #16
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,881
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Cytat Zamieszczone przez dOOm_PL Zobacz posta
    To jakich używasz STANLEY??
    NIE, dynamo i nasadki kupuje SNAP-ONa, sciagacze i inne badziewia JONNESWAY, wszystkie "gany" BERNERA,

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik Awatar dOOm_PL
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    455
    BMW
    740iA individual;) / e36 Coupe
    Skąd
    Przemyśl
    Cytat Zamieszczone przez Sławomir Zobacz posta
    Czy te świece nie powinny mieć gwarancji? Ja generalnie zgłosiłbym sprzedawcę do firmy MM, bo to pewnie podróby są, z których jakby nie było Allegro słynie, a wtedy jest nawet szansa że w ramach dbania o dobre imię marki odeślą Ci nowe świece oryginalne - czytałem o wielu takich przypadkach z innych firm, które są świadome internetu.
    No właśnie problem w tym ze to było z 3 miesiące temu i teraz nie moge dojść konca który sprzedawca to był. Takich świeć już na allegro nie ma, mógłbym szukać polskiego dystrybutora i próbować sie upomnieć ale sadze ze to więcej zachodu niz to wszystko warte.
    W każdym bądz razie posta nie założyłem zeby się spierać o klucze tylko aby forumowicze uważali na te świece bo chyba wiekszość przyzna ze jakim kluczem bym nie odkręcał to nie powinny sie tak złamać- co pokazuje o jakości tego sprzętu...
    Pozdrawiam
    Jade wolno ale ciagle przed toba:)

  8. #18
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,881
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    nic bys niezdziałał bo kazdy by powiedzial ze zły montaz/demontaz

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •