Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Demontaż oryginalnego kaseciaka

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław

    Demontaż oryginalnego kaseciaka

    Witam

    Jak wyjąć oryginalny odtwarazacz w E38 (żeby zamontować inne radio)? Zauważyłem, że są 2 małe zaślepki a pod nimi otwory. Czy tędy droga? czy potrzeba specjalny klucz?

    Pozdro

  2. #2
    tak tdy droga

    torx chyba T15 .. nie pamietam juz jutro moze sprawdze jak znajde chwile

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    potrzebujesz przejsciowki z kostki bmw na isol kupisz w kazdym sklepie z car audio, kaze bmw ma identyczne )prawie kazde) ja mam z e36 od zony i pasuje idealnie, a wyciagasz orginal w ten sposob, odchylasz te male zaslepki a tam sa miejsca na torx tz srobki, dam ci porownanie, zasada identyczna jak przy montowaniu np kontaktu w scianie, 2 srobki po bokach i im wiecej wkrecasz tym mocnie siedzie w scianie (wiesz o co chodzi wiec niebede opisywal) poluzuj te 2 srobki az wkoncu radio wyjdzie

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Spoko dzięki :)

    U mnie były 2 małe imbusy, kostkę już kupiłem, radyjko próbnie zamontowane i gra :D

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    ale, jest minus takiego radia, to brak obslugi z kierownicy i nic sie nie wyswietla na kapie przy sluchaniu,i wyglad kasoli juz nie za ciekawy ale za to wiecej regukacji dzwieku, cos na cos!

  6. #6
    wyglad nie ciekawy , zalezy co kupujesz jak kupisz zwykle radio z podswietleniem pod golfa to tak :)

    Ja mam teraz wstawiony radioodtwarzacz z wysuwanym lcd dotykowym
    wyglad jest o niebo konkretniejsze :)

    Zwlaszcza gdy gra 5 lcdkow odpalonych w aucie :)

    gdy radio sie chowa wyglada jak jedno w ielkie nic poza czarnym tlem :)
    Wiec nawet sie nie musze martwic o nic ... sterowanie z kierownicy m da sie to zrobic i rownie zwystawielatnie na komputerku :)

    Kwestia adaptera + polaczenia kilku kabli , niestety jest to troche kosztowne i tymbardziej czaso chlonne ...

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    ooo :) skoro tak to i ja zaczne myslec o zmianie na takie, bo inne nie wchodzi w gre, mozna np zapuscic sobie muzyczke z jakims wgranym filmem lub teledyskiem i wtedy jest mniod :D a jak bede blizej tego tematu to odezwe sie do Ciebie zeby to ustawic zeby to wszystko dzialalo,mam na mysli kiere i wyswietlanie na kapie ;)

  8. #8
    Vip Vip Awatar Cichy
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    887
    BMW
    e38
    Skąd
    Poznan
    Witam a ja mam pytanie czy tez macie problem z wyjeciem kostki z radia od BMW?? Bo u mnie za cholere nie idzie wiec chyba pozostaje ciecie przewodów. A przy okazji jak zaloze nowe radio to sprawdze dlaczego nie graja mi przednie głosniki, działa mi tylko od strony pasazera "syczek" ale bardzo cicho nawet na fullu glosnosci.
    Impossible is nothing

    Żyć szybko, umierać młodo

  9. #9
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    dlamnie tez niebardzo chciala wychodzic kostka, ale udalo sie, niepamietam czy tam tez jest takie zabezpieczenie co sie wyciaga a kostka odchodzi,

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •