Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: jak podlaczyc elektryczne fotele..

  1. #1
    7ka
    Gość

    jak podlaczyc elektryczne fotele..

    co trzeba zrobic zeby przerobic...itp..slyszalem ze trzeba ingerowac w kompa..co sadzicie..

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    278
    BMW
    e32 735iA
    Skąd
    Słupsk
    odświeżam temat, ponieważ moje e38 też nie ma skór i el. foteli chciałbym się dowiedzieć czy da rade takie wstawić i czy będą działać, ponieważ mam tanio do kupienia taki zestaw. jak patrzałem pod fotel u mnie jakieś kable tam są, a te fotele co mam aktualnie w e38 mają pompowane oparcia i zastanawia mnie czy dało by radę podłączyć fotele z full elektryką.

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    najprosciej by dzilalalo to wystarczy podlaczyc tylko plus i minus, i bedzia dzialac, tzn wszystkie mozliwe regulacjie fotela i pompowanie tez, nie bedzie dzialac tylko pamiec, podgrzewanie i masaz, taka jest aktualnie u mnie i u kilku kolegow z forum rowniez ;)

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    278
    BMW
    e32 735iA
    Skąd
    Słupsk
    dzięki kolego za info. będę działał ze swoimi fotelkami.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    367
    BMW
    brak
    Skąd
    Wrocław
    mi ktoś przekładał fotele działają wszystkien regulacje, pompowanie i pogrzewanie, nie działa pamięć foteli, czy ktoś wie jaka może być przyczyna??
    e32 v8 manual

  6. #6
    Pytanie, czy wszystko zostało poprawnie podłączone (może diagnoza na kompie?), następna sprawa, czy fotele z pamięcią zostały zakodowane (też bez komputera ani rusz).

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    367
    BMW
    brak
    Skąd
    Wrocław
    autko było nna kompie i nie wywalalo zadych błędów czy może jest jakiś bezpiecznik który odpowiada za pamięć foteli?? bo skoro działa mata grzewcza i regulacje wydaje mi się ,że pamięć też może działać

    ew. jaki może być koszt kodowania el foteli??
    e32 v8 manual

  8. #8
    To, że działa mata grzewcza, nic nie znaczy (jest to niezależny obwód). Ponieważ działa regulacja foteli, to znaczy, że moduł jest pamięci jest zasilony, a co za tym idzie, może być konieczne tylko zakodowanie pamięci siedzeń. Co do cen kodowania - nie mam pojęcia, ale możesz spróbować pogadać z Gregiem38.

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    278
    BMW
    e32 735iA
    Skąd
    Słupsk
    czyli ogólnie można podłączyć el.fotele do e38 które ich nie miało i powinno wszystko trybić, z tego co tu wyczytałem.

  10. #10
    Cytat Zamieszczone przez Vitek_Słupsk
    czyli ogólnie można podłączyć el.fotele do e38 które ich nie miało i powinno wszystko trybić, z tego co tu wyczytałem.
    Dokładnie tak. Jak się wszystko popodłącza jak trzeba to będzie trybić ;)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •