Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: zderzak tylni. Pomocy.

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    164
    BMW
    730d 99"
    Skąd
    okolice częstochowy

    Unhappy zderzak tylni. Pomocy.

    Witam. Mam mały problem, mianowicie uszkodziłem dzisiaj zderzak tylni w moim e38 730d poprzez uderzenie boczną częścią w zlodowaciały śnieg. Uszkodzenie jest dosyć poważne, pęknięcie jakieś 30cm i niestety brak niektórych połamanych kawałków głownie narożnika zderzaka za tylnym kołem. I teraz moje pytanie czy warto to naprawiać??? Czy poprostu kupić używany zderzak i tylko go polakierować, albo szukać o tym samym kolorze (Anthrazit metallic)?? Aha i czy zderzak np. z 728i,lub innych wersji silnikowych będzie pasował??
    seria siedem drugą miłością...

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar grabol
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    1,649
    BMW
    BMW e10 2002ti, e39, X5 4.8is
    Skąd
    Warszawa / St.Miłosna
    Nie baw sie w klejenie tylko szukaj w takim samym kolorze/odcieniu całego zderzaka. Naszczescie jest to tylny-o wiele tańszy zderzak niż przedni..
    Zderzaki 94-01 wszystkie były takie same! :)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar dOOm_PL
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    455
    BMW
    740iA individual;) / e36 Coupe
    Skąd
    Przemyśl
    Ja bym spawał...
    Wez gościu pod uwagę 2 rzeczy...
    Ze twój kolor nie jest popularny - CIĘĘĘĘĘĘŻKO BĘDZIE ZNALEŹĆ ten sam kolor. A nawet jeśli to są dziesiatki odcieni i nawet jak był malowany to może mieć inny odcien...
    A 2 ze nawet jak znajdziesz to nie będzie w idealnym stanie... i teraz zderzak 300zl+wysyłka ~100zl pomalowanie 350zl= 750zl w dobrym wypadku...
    Pospawać nie jest ciężko a dorobić kawałek można z innego... Ja zrobiłem z 2 zderzaków z Audi a8 jeden;) zajęło mi to pół dnia ale wyszło w porządku trzyma się do dzisiaj a gość zaoszczędził jakieś 2000zl;) Brat za całość wziąłby jakieś max 400zł więc sądzę że warto...
    PS: i klejeniem zderzaków się nikt już chyba nie zajmuje- teraz masz spawarkę i topniki;)
    Ale nie ukrywam, że jak znajdziesz w kolorze w dobrym stanie to sam wiesz- brać i nie gadać;)
    Ostatnio edytowane przez dOOm_PL ; 18-12-2010 o 17:58
    Jade wolno ale ciagle przed toba:)

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    134
    BMW
    E38 740 '98 m62tub44
    Skąd
    z Polski
    Zderzak z 728i raczej bez przeszkód powinien pasować oczywiście auto z tych samych lat, zwracasz tylko uwage na czujniki parkowania.

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar grabol
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    1,649
    BMW
    BMW e10 2002ti, e39, X5 4.8is
    Skąd
    Warszawa / St.Miłosna
    Nie ważne czy zderzak będzie z 94r czy 01r.
    Rownież nie musi sie martwić czy są czujniki parkowania jeśli listwy ocalaly.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •