Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48

Wątek: Meine liebe Be eM We

  1. #41
    Zaawansowany Użytkownik Awatar PiotrekV8
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    675
    BMW
    e32 730iA V8
    Skąd
    SzczeciN
    zawsze szkoda pieniędzy i pracy ktorą sie włożyło w auto, ale trzeba pamietac że to TYLKO samochód i jak nie ten to będzie inny
    Zobacz moją siódeme http://7er.pl/showthread.php/8202-e3...85-730iA-V8-93

    freshtimer - za młody by być klasykiem, za stary by być platikiem

  2. #42
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Szkoda każdej e32,nie jest to auto kompaktowe wyprodukowane w milionach sztuk.Dach dostał,klepać się nie opłaca.
    "Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - Henry Ford

  3. #43
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    Dobrze, że e32 Cię uratowało, ale coś mi podpowiada, że trochę przegiąłeś, bo wątpię, żeby koleś poszalał Lublinem.

    Człowiek na szczęście uczy się na błędach i tego Ci życzę.
    pozdrawiam Bartek

  4. #44
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez ttrol Zobacz posta
    ale coś mi podpowiada, że trochę przegiąłeś, bo wątpię, żeby koleś poszalał Lublinem.

    Wróżka,szklana kula ... ??

  5. #45
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tom_0808
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    624
    BMW
    7 E32 3.5iL, 1991, automat.
    Skąd
    Sochaczew
    [QUOTE=ttrol;348110]Dobrze, że e32 Cię uratowało, ale coś mi podpowiada, że trochę przegiąłeś, bo wątpię, żeby koleś poszalał Lublinem.

    I tak i nie, predkosci niewiadomo jkiej nie mialem max 90km/h, sytuacja byla nastepujaca: jechalem sobie przedemna jechala ciezarowka ktora raptownie zaczela hamowac, widze ze moge z hamowaniem nie wyrobic wychylilem sie czy cos nie jedzie i biore ciezarowe a tu nagle patrze jak lublin ktory jechal przed ciezarowa zaczyna skrecac w lewo gdzie jest nakaz jazdy na wprost, noi coz wybor albo lublin albo row, fakt faktem ze na podwojnej linii ciaglej nie powinno sie wyprzedzac:) No coz czlowiek sie uczy i na bledach cale zycie. Jezdzilo sie fajnie, ale Mercem jezdzi sie tez niezle :)

    Co tu duzo gadac mozna napisac taki moral: dwoch glupcow spotkalo sie w jednym czasie i w tym samym miejscu, i skonczylo sie jak sie skonczylo.

    Maniac samochod mam bo czekalem na wyjasnienie z policji, teraz zastanawiam sie co zrobic czy sprzedac w calosci badz na czesci czy zostawic na czesci i kupic jakas.
    Ostatnio edytowane przez tom_0808 ; 10-01-2013 o 19:31

  6. #46
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    To kolego twoja sprawa jeżeli planujesz mieć E32 to składzik się przyda bo coś sprzedasz a potem będziesz musiał kupować, mój wujek załatwił w idiotyczny sposób W124 ale że był nie ważki to dobrze sie stało, przy prędkości koło 30 uderzył lewą stroną samochodu w krawężnik aż pokrzywiło podłużnice i wyrwało dwa wahacze.
    Tak się może wydawać że to mała prędkość ale czasem przy małej prędkości robią się największe szkody,
    Szkoda bardzo ale jeszcze jest dogodny czas na kupno bo E32 nadal pozostaje jedną z najańszych limuzyn przy najlepszym wyposażeniu i stanie.

  7. #47
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    No to ten mercedes był konkretnie zdewastowany. Ja miałem nie dawno (dzień przed wigilią) kolizje z puntem II chyba 2009 albo 2010r. Po wyjściu z auta jak zobaczyłem punto to bałem się zobaczyć jak wygląda mój MB,co się okazało.... W mercedesie kompletnie nic mi się nie stało.... Porysowany zderzak,ta chromowana listwa się skrzywiła i czujnik od parkowania wpadł do środka. Punto zaś musiało odjechać na lawecie z miejsca zdarznia. Ja do tej pory tak jeżdżę bo nie ma czasu kiedy zderzaka pomalować.

  8. #48
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    No rupeć był ale podłużnica nie była pognita akurat takie warunki sie zrobiły że po tym przejsciu został zezłomowany

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •