Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: Ostrzeżenie przed użytkownikiem neuf

  1. #21
    7er Freak Awatar Greg38
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,298
    BMW
    F02 750LxD E65 745i Prins VSI E38 740i Prins VSI
    Skąd
    DE/PL
    Blog
    18
    ...za tresc postow odpowiada uzytkownik ktory je pisze, poczytaj lepiej jak sie sprawy maja.

    Panowie, rozwiazcie swoje sprawy polubownie, te i wszystkie inne!!!!!! Mam nadzieje, ze wszyscy wyciagna z tych tematow, jakie sie juz ukazaly jakies wnoski na przyszlosc!!!!!
    Pozdr.

    Greg38

    UWAGA! Pomagam poprzez forum a nie PW lub GG! Masz pytanie - załóż temat i prześlij link a postaram się odpowiedzieć!




    http://7er.pl
    http://bmw.n-sacz.pl
    http://bmw-diag.pl
    http://obd-can.pl
    http://auto-diag.de

  2. #22
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,107
    BMW
    750iL
    Skąd
    wrocław
    Sprawa hydroklapy tomassi- miała być odesłana skoro nie nadawała się do użytku (to jest ta wersja)- ja wiem, że niektórym myślenie zabiera sporo cennego czasu i informacje bardzo trudno wchodzą do mózgu, a do tego później trzeba jeszcze je przetworzyć.... a jak ktoś cierpi na brak mózgu... cóż.. z tym się po prostu człowiek rodzi i tak sobie wegetuje... żeby przynajmniej potrafił czytać ze zrozumieniem- to już było by coś.. a tutaj widzę ani w jedną ani w drugą no ale nie mój problem... Temat uważam za zakończony jednak niesmak pozostaje :/ dzisiaj podam neufowi po raz kolejny moje dane i zobaczymy czy rozliczy się za moduły i odeśle cały zestaw hydrauliki, który mu wysłałem...

    Jeszcze jedna sprawa tomassi. Tak, wsiadłem do auta w stanie nietrzeźwym. Tak, masz rację- o mało siebie albo kogoś nie zabiłem. I coś jeszcze- człowiek rodzi się i popełnia błędy przez całe życie. Istotą egzystencji jest ich nie powielać. Za tą przejażdżkę słono zapłaciłem... Cieszę się, że ty błędów nie popełniasz- na prawdę mało jest takich ludzi- ze świecą szukać... I jeszcze jedno- zastanawiam się jak to ładnie obrać w słowa, żeby nie złamać regulaminu.. delikatnie- co ciebie obchodzi sprawa mojego wypadku?! o komentarz cie nikt nie prosił ani w tej, ani w neufa sprawie. Wegetuj sobie dalej...
    Ostatnio edytowane przez Bezi ; 17-12-2010 o 17:59 Powód: proszę o niepodsycanie zatargów na forum.
    BEZ KOMENTARZA..... ;D

  3. #23
    użytkownik Awatar tomassi99
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    279
    BMW
    e38
    Skąd
    Biłystok
    Prowokujesz mnie abym coś napisał po otrzymaniu ostrzeżenia...Proszę Cię...daj mi 10 dni.

  4. #24
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,107
    BMW
    750iL
    Skąd
    wrocław
    Cytat Zamieszczone przez tomassi99 Zobacz posta
    Prowokujesz mnie abym coś napisał po otrzymaniu ostrzeżenia...Proszę Cię...daj mi 10 dni.
    od prowokacji to była trochę inna ekipa. Ja nie prowokuję- ja mam takie zdanie o Tobie.
    BEZ KOMENTARZA..... ;D

  5. #25
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Proponuję narazie tutaj nic nie wpisywać. Wszystko co najważniejsze zostało powiedziane. Czekamy teraz na ruch Neufa - czyli wysyłka hydrauliki i kasy za moduły.
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  6. #26
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez Szwed Zobacz posta
    ja wiem, że niektórym myślenie zabiera sporo cennego czasu i informacje bardzo trudno wchodzą do mózgu, a do tego później trzeba jeszcze je przetworzyć.... a jak ktoś cierpi na brak mózgu... cóż.. z tym się po prostu człowiek rodzi i tak sobie wegetuje...
    Nie no stary jestem pełen podziwu dla Ciebie.Ta wypowiedź to mega mądre zdanie wypowiedziane przez super inteligentną osobę.

    Po drugie jak byś nikogo nie prosił o wypowiedzenie się w tej kewstii to byś temat zamknął i był by tylko jako ostrzeżenie...

    Pozdrawiam Cię

  7. #27
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Proszę o niepisanie niepotrzebnych postów oraz o nie prowokowanie kłótni,jak również o nie pisanie nie na temat.
    Poczekajmy na to jak sprawa sie zakończy.
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  8. #28
    Ja na razie ten temat zamykam do odwołania. Jeżeli któraś ze stron ma coś do wniesienia to proszę o kontakt na PW wtedy go ponownie odblokuję.
    Przyczyną zablokowania jest narastający konflikt oraz brak konkretów. Jeśli ktoś z Administracji ma inne zdanie niż ja to proszę się wypowiedzieć.
    Temat zamykam do odwołania.

  9. #29
    Na prośbę Szweda temat otwieram ponownie.

  10. #30
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Wyjaśniła się coś sprawa?? Szwed nic nie pisze...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •