Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: 725 TDS problem z bakiem

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    17
    BMW
    725TDS
    Skąd
    Warszawa

    725 TDS problem z bakiem

    jade sobie spokojnie strzalka paliwa jest w polowie miedzy 0 a 20..... nagle auto gasnie..... no nic odpalilem ale zaraz znow to samo.... zatankowalem strzalka na 40.... po paru dniach znow ta sama sytuacja... ponizej 20 i gasnie..... po wejsciu w test 6 widac ze paliwo sie rozklada rowno do 20 tu i 20litrow tu.... potem schodzi tylko z jednego baku a w drugim caly czas jest 20 litrow i tak ze w jedym wkocu jest 0 a caly czas w drugim 20... i nie wazne ile zatankuje to zawsze te 20 z prawym zostaje nie do uzycia... HELP
    Pozdrawiam
    889 55 77 00
    gg 5234119

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar lionix
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    618
    BMW
    728 E38
    Skąd
    Łdz
    Sorry że się podpinam, ale macie tak że wskazówka ledwo co idzie w dół, a po odpaleniu następnego dnia jest nagle 10 litrow mniej?

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    395
    BMW
    BYŁO E31 -850i 1991r, 740D E38 2000r . Obecnie 4x4 pajero ... szukam BMW
    Skąd
    Elbląg
    Jest sposób - tankować do pełna

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    17
    BMW
    725TDS
    Skąd
    Warszawa
    nie dodalem ze to nie wina zacietego plywaka bo te wartosci sie zmieniaja wiec plywaki dzialaja, jak sie ostro skreci to widac po tescie ze paliwko sobie przelatuje ale nie moge jak mam malo paliwa skrecac tylko w lewo ;p by sie cale zuzylo.... czy jest tam cos odpowiedzialne za to przelewanie czy sie zatkala jakas rurka... i w ktorym baku jest pompka tes 6 wyglada tak: TNK: 17.8/21.6/39.4 i mam pytanie z ktorego lewa czy srodkowa wartosc to ta gdzie jest pompka bo wiadomo ze prawa to suma obu al jak auto gasnie to jest 0.9/19.6/20... logicznie to powinna pompka byc z tym z lewej ale moze tam cos jest nie tak w tym z prawej i tylko ciagnie do 20 i potem juz nie siega nizej... nie wiem juz i powoli mnie to drazni....
    Pozdrawiam
    889 55 77 00
    gg 5234119

  5. #5
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Pompka paliwa w baku padła. Pompka jest w prawej komorze i ciągnie z lewej sztywnym przewodem paliwowym. Jeżeli jesteś zainteresowany napisz PW mam taką pompkę w garażu ;)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •