Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 49

Wątek: Szaścik i E32 735iA

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Banned
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    19
    BMW
    BMW E32 735iA 1988r
    Skąd
    Kielce

    Szaścik i E32 735iA

    Witam wszystkich, chciał bym się pochwalic moją buma.
    Beme zakupiłem 15.07.2010r. za jedyne 2500zł. jadąc po nią łącznie ponad 800km
    Auto nie ma i nie bedzie miało gazu gdyż tylko to gwarantuje unikalne osiągi jakie ma teraz.
    Zakupione już w takich kolorach aktualnie założone seryjne lampy na tył gdyż lepiej to jednak pasuje przywrócono drewienko koło automatu i zamontowane zostało radio Alpine które ma bardzo wysoką efektowność z samochodzie dołożyłem od siebie oryginalny Auto telefon z konsolką nie widoczny na zdjęciach. Beemka bardzo chętnie sie kręci nawet 3 biegiem. dosyć dobrze wyposażona jest to moje pierwsze auto na które długo czekałem i zostaje ze mną do końca. Zamierzam pomalować na jeden kolor jaki był od nowości czarny metalik.
    A o to zdjęcia prosze komentować.









    Znajomym który jest i tu jest kolega o niku KaczyDJ. Z którym często podróżujemy swoimi 735ia
    Ostatnio edytowane przez joe white ; 15-12-2010 o 22:13

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Dawid7er
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    684
    BMW
    e38 730i
    Skąd
    Bełchatów
    Blog
    5
    Witam, widziałem ją już kiedyś na alledrogo. No kolor mnie dobija ale jak technicznie jest ok to gratuluję. Jak najszybciej daj jej jednolite barwy...

  3. #3
    Banned
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    19
    BMW
    BMW E32 735iA 1988r
    Skąd
    Kielce
    Powiem tak z daleka to jeszcze jako tako to wygląda,ale z bliska jest beznadzieje. Taki plus że jak się jedzie to się laski oglądają.

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    Cytat Zamieszczone przez Szascik Zobacz posta
    Powiem tak z daleka to jeszcze jako tako to wygląda,ale z bliska jest beznadzieje. Taki plus że jak się jedzie to się laski oglądają.
    oj stary ale ciekawe coone mowia sobie pod nosem:P hehe:P oby technicznie byla sprawna:P lakier w swoim czasie zalatwisz:P siemka!

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Joe white po co edytujesz mu posta z ial na ia ;| boli cie to ze mamy longi? Łukaszku popraw to jak było... :|

    A w sytuacji gdy na drzwiach jest 735iA / 735iL lub 735i / 735iL to znaczy to o longu czy nie?
    Ostatnio edytowane przez ManiacDrifting ; 16-12-2010 o 15:05

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez KaczyDJ Zobacz posta
    Joe white po co edytujesz mu posta z ial na ia ;| boli cie to ze mamy longi? Łukaszku popraw to jak było... :|

    A w sytuacji gdy na drzwiach jest 735iA / 735iL lub 735i / 735iL to znaczy to o longu czy nie?
    Po pierwsze bo jestem tu modem i mogę.
    Po drugie bo temat postu wprowadza w błąd innych userów.
    Po trzecie bo niewiedza właściciela i twoja wymaga korekcji.
    Po czwarte to nie jest Long. Long ma dłuższe tylne drzwi od przednich drzwi i ślepy w nocy to zauważy. Poza tym z tyłu w Longu jest znacznie więcej miejsca niż w normalnej wersji. Jak nie dociera do ciebie jak ci połowa forum trąbi że gadasz od rzeczy to wklep sobie vin w link który podałem powyżej i zobaczysz że w nazwie nie będzie literki L.
    Po piąte pozostaje taka ewentualność że macie auta pospawane z dwóch innych i przód jest z Longa a tył z normalnej wersji.

  7. #7
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Witam :) W jednym kolorze będzie piękna :)
    Gra muzyka

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Potwierdzam moja dobrze idzie ale nawet sie nie umywa zrywnością z miejsca do tej a silnik też dobry ciśnienie nie pobiera oleju też 3.5 i automaty z tym że on przepustnica linka a ja EML napewno o to chodzi......

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar artur240786
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    257
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Bieruń
    witam witam no maluj maluj czarny metalik bedzie piekna
    pozdrawiam
    moje bmw e38

  10. #10
    Vip Vip Awatar Wiesław
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    1,784
    BMW
    E 38 740d
    Skąd
    Lubań
    Czeee... popieram przedmówcę....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •