Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: BMW 725.... warto jednak byc wiernym.....

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    17
    BMW
    725TDS
    Skąd
    Warszawa

    BMW 725.... warto jednak byc wiernym.....

    Witam was po pewnej przerwie. Niektorzy juz mnie znaja. Ale moze od poczatku opowiem cala historie. Zdjecia wybaczcie ale dodam jutro bo nie mam ich obecnie przy sobie.
    A wiec od poczatku.... pare lat temu zachorowalem na 7er e38. Choroba trwala troche, ale wknocu znalazl sie sposob na dojscie do siebie - zakup e38.
    Zielona oxford green 728 wyposazona baaaaardzo bogato ;) w klimatyzaje, abs, i .... to chyba tyle. Nie wazne. nawet szyby na korbke by nie przeszkadzaly... Liczyl sie rozmiar, wygoda, respekt innych na drodze i to czego doznawalem stojac przed nia w garazu widzac jak wystaje poza linie na dlugosc.... tak to bardzo budujacy widok... cieszylem sie nia jak dziecko, codziennie wynajdowalem sobie gdzie musze pojechac by tylko moc wsiasc do niej i wyjechac na miasto.... nic na drodze sie nie liczylo, w srodku panowal spokoj i cisza jak w kosciele, unosil sie zapach jasnej skory nie zgwalconej zadnym papierosem... poprostu swiatynia spokoju.....
    niestety po poltora roku moja choroba zmutowala sie.... piekne duze niezawodne (90tys bez zadnej awari) poszlo do kolegi a ja kupile VOLVO s80 t6 290KM....
    tez duze, tez wygodne, super wyposazone, ladne..... i jezdzace jak pocisk.... dzwiek silnika... no wszystko mnie zachwycalo... historia znow od poczatku, rano wstac i pojechac gdzies... niewazne ze 16l/100 palilo nie wazne ze bylo sztywne.... wazne ze podczas sprintu ze swiatel bylem pierwszy, ze w fotelu doznawalo sie podniecajacych przeciazen.... prawie jak bys lecial bobslejem ale tu masz hamulce i kierownice :)..... nie bolalo mnie ze moje e38 jedzi dzies indziej, nie bolalo mnie ze VOLVO co chwila blagalo mnie milionem komunikatow zebym zabral je do serwisu gdzie panowie z usmiechem dopisywali tylko kolejne pozycje na fakturze....
    moja zludna druga milosc nie trwala dlugo.... po 3 miesiacach kolega - nowy wlasiciel mojej e38 przyjechal do mnie.... pojechalismy cos zalatwic... i.... tu zobaczylem co stracilem.... znow zobaczylem co znaczy komfort, cisza, spokoj, wzrok przechodniow.... zdalem sobie sprawe jak mozna byc zaslepionym.....
    po tym prysznicu spokoju VOLVO poszlo tam skad przyszlo bez cienia zawachania.... poczulem ulge...
    teraz mam nowe e38 i mimo ze nie ma 290KM tylko 143 mimo ze nie ryczy jak wsciekle tylko klekocze... to znow wszystko jest inne, ciche, wygodne, spokojne... nie mam potrzeby scigania sie, nie mam potrzeby czuc sie jak bobsleista ktoremu zaraz peknie kregoslup na kolejnej dziurze w jezdni.... jade spokojnie i usmiecham sie do znaczka BMW na kierownicy nie bojac sie o to ze z kolejnym kilometem pojawi sie komunikat SLOW DONW ASAP, SERVICE REQUIRED.... i wiem juz jedno.... nie zdradze juz wiecej..... :) jednak naprawde czlowiek docenia to co ma wtedy kiedy to straci.... wiecej tego bledu nie popelnie.
    FAKTY:
    BMW1 - zielone e38 728 jasna skora, manual, klima i telefon
    BMW2- grafit metalik e38 725, czarna skora, szyber, telefon, roleta tylnia, skory tak samo nie gwalcone tytoniem, abs, acs, klima, czujnik deszczu.... - ideal :) na wiosne dostanie kola 19cali i zostanie lekko obnizona :)

    pozdrawiam
    Pozdrawiam
    889 55 77 00
    gg 5234119

  2. #2
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Super :) Miło na sercu się robi - witam :)
    Gra muzyka

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    218
    BMW
    E38 740 M60
    Skąd
    Łomża
    konkretne przywitanie:) całe szczęście że się nawróciłeś:] Witam serdecznie

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar artur240786
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    257
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Bieruń
    witam pozdrawiam
    moje bmw e38

  5. #5
    szajba777
    Gość
    Witam serdecznie :)

  6. #6
    Vip Vip Awatar Wiesław
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    1,784
    BMW
    E 38 740d
    Skąd
    Lubań
    Witaj. Każdy w życiu miewa chwile słabości i błądzi.. ale nie każdy potrafi z tego wyciągnąć prawidłowe wnioski.
    Gratuluję prawidłowych wniosków.

  7. #7
    Leszek VIP Vip Awatar siudema
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1,833
    BMW
    było e32 m30b35 II89r będzie ...?
    Skąd
    Trzebnica -DeTRoit
    Witam ;) konkretne przywitanie
    Lepiej stracić sekundę w życiu , jak życie w ciągu sekundy






    http://dachy-trzcinowe.pl/

  8. #8
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Witamy. Dobry wybór ...;)

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1,806
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Skoczów
    Powiać serdecznie :)

  10. #10
    Vip Vip Awatar wisior
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    1,296
    BMW
    BMW E61 525ia
    Skąd
    Gdańsk
    Witam .............

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •