Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Radio słychać baaaardzo cicho

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    92
    BMW
    F02 750Ldx
    Skąd
    Świdnik

    Radio słychać baaaardzo cicho

    Wymieniłem moduł radia w mojej E65 bo uległ uszkodzeniu. Kupiłem uzywany moduł z nowszej serii 6922822 - stary był 6922680 - teoretycznie jest na liscie następców na bmwfans.info
    Zadziałał odrazu bez kodowania, ale radio gra tak cicho, że trzeba podgłośnić prawie na max żeby cokolwiek słyszeć... po przekodowaniu nic się nie zmieniło...
    Pozostałe multimedia działają z jednakową "normalną" głośnością.
    Dodam, że moduł przed wymianą miał poprawną głośność ale przestał automatycznie znajdywać stacje.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tiger81
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    250
    BMW
    E63 645Ci było E65 745i
    Skąd
    Tychy
    Wydałeś niepotrzebnie pieniądze, masz zły moduł. Było ich bardzo dużo i niestety nie są kompatybilne. Ja w moim E65 wykończyłem kiedyś wyjście przednich głośników. Problem w tym, że nie było to wymienne tranzystory i podjąłem decyzję wymiany sterownika. Jak często się zdarza u znajomego znalazłem coś takiego, ale z inny nr. pochodziło z samochody który właśnie był u niego remontowany i też posiadal Logic7. Wymontowałem i podłączyłem u siebie. Wszystko grało i to nawet bardzo głośno, ale podbicie basu było ogromne. Trochę z tym pojezdziłem czekając na nowy odpowiedni do mojego modelu zamówiony w ASO.

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    92
    BMW
    F02 750Ldx
    Skąd
    Świdnik
    no modułów jest dużo bo conajmniej 57 ;) ale są prekodowane fabrycznie i pogrupowane wg. kodowania. Wg numeracji mój nowy jest nastepcą z grupy starego modułu i jest dopisek że stary może być zastapiony nowym z serii w przód lub w tył http://bmwfans.info/parts/catalog/E6...antenna_tuner/
    Jedyne jak do tej pory co zrobiłem wbrew wszelkim wskazaniom to założyłem moduł TV i NAVI z 2007 roku, ale działa bez problemu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •