Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 42

Wątek: Kaczy I E32 735IA

  1. #21
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    co long to long i okazalo sie ze dzud ai ja tez mam longa chlopaki zerknijcie u siebie pewnie i wy macie longi

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik Awatar 7er Fanatic
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    434
    BMW
    Ciemna strona mocy
    Skąd
    okolice wwa
    Witam
    Wywal te dywaniki , a jeśli już to pomaluj te brewki na kolor nadwozia(najlepiej wywalić) Te ślady palenia opon na placu też twoje?

  3. #23
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Jarek wychodzi na to że mało która E32 to nie long :D Normalnie jak czytam te posty autora tego wątku to płaczę że śmiechu :D

    Maciek ma racje i chyba ktoś robi sobie żarty bo to przecież jest nieprawdopodobne żeby pisać takie posty na poważnie :hah: :hah:

    Ja też będę bacznie obserwował posty tego Kaczego DJ-a.

    P.S nie wiem czy może ktoś z Was pamięta jak na BMW KLUB POLSKA był jaki gość jak Joohny2004 czy coś takiego i upierał się że jego 520 24V to M5 bo ma znaczek na klapie i już :D Mało komuś oczu nie wydrapał jak ktoś pisał że to zwykle białe,biedne 2L :hah:

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik Awatar 7er Fanatic
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    434
    BMW
    Ciemna strona mocy
    Skąd
    okolice wwa
    Myślę że p. Czesław Lang miałby też dożo do powiedzenia na temat longów :D

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    156
    BMW
    mk2
    Skąd
    Kraina deszczowców
    jak tak dalej będzie nazwa tematu zmianie się w "long" story o moim 733iAL ale faktycznie dywany i brewka zalatuja mi astra dwójką

  6. #26
    Z00FY
    Gość
    Fakt jak to Twoje ślady to szpera jest...;] Gdybyś te boczki zmienił to może by się nikt nie zorientował ,że w 7 były szmaty zamiast skóry.. Ale ten Tuning z niby chromowanymi dywanami jest kiepski.. Dywaniki welurowe jedynie pasują do 7 jeśli boisz się o niepraktyczność w zimie to przed wejściem do auta wytrzep porządnie obuwie i połóż ręcznik na dywanik, nic się nie pobrudzi jeśli raz na tydzień odkurzysz auto. Brewki strasznie kiepsko wyglądają w e32 no i pomyśl też o feldze i ten przód jak w terenówce... Miejmy nadzieje ,że z biegiem czasu będzie coraz lepiej. Pozdro Zoofy

  7. #27
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    brewy mi sie podobają pod kolor sa gorsze dywaniki niech bedą teraz sa wazniejsze sprawy boczki specjalnie nie zakladane w skurze bo mi sie to nie podoba wedlug mnie welurkowe sa ladniejsze felgi przyznaje kiepskie i za male to chyba oryginały e46. welury to dla mnie nie szmaty lepiej miec ladne welury niz zgnojone skóry ja miałem zielonkawy welur i tylnie podbicie foteli tez welurowe zamiast dermy niezle to wygldało
    Ja tam paliłem szpera jest bo sprawdzane łapą w praktyce i na Vinie
    Ostatnio edytowane przez ManiacDrifting ; 18-12-2010 o 14:54

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Guner
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    244
    BMW
    Audi A8 d3, 2003; BMW X5 3,0D 13'
    Skąd
    Lublin
    moge sie mylic, ale te felgi wygladaja na style 31 , montowane w E39 od 95 roku, to jest bardzo popularna R15 felga i ładnie wyglada w E39 przed liftem...

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik Awatar 7er Fanatic
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    434
    BMW
    Ciemna strona mocy
    Skąd
    okolice wwa
    Cytat Zamieszczone przez KaczyDJ Zobacz posta
    Ja tam paliłem
    Mi by było szkoda palić takim autem kapcie...

  10. #30
    Z00FY
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez KaczyDJ Zobacz posta
    Brewy mi się podobają pod kolor,są gorsze.Dywaniki niech bę,teraz są ważniejsze sprawy. Boczki specjalnie nie zakładane w skórze bo mi się to nie podoba-według mnie welurkowe sa ładniejsze.Felgi przyznaje kiepskie i za małe to chyba oryginały e46.Welury to dla mnie nie szmaty,lepiej mieć ładne welury niż zgnojone skóry.Ja miałem zielonkawy welur i tylnie podbicie foteli też welurowe zamiast dermy,niezle to wyglądało.Ja tam paliłem,szpera jest bo sprawdzane łapą w praktyce i

    na Vinie.
    Pewnie ,że lepiej mieć welur niż zniszczoną skórę, ale Ty chyba dalej nie wiesz co to jest BMW serii 7 i do czego służy. Szanuj innych na forum to też będziesz szanowany i przeczytaj wreszcie regulamin. Można mieć dysleksje i dysgrafie ,ale Twój styl pisania to już jest brak szacunku do forumowiczów.
    Ostatnio edytowane przez Z00FY ; 18-12-2010 o 16:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •