Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Witam wszystkich serdecznie

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1
    BMW
    7
    Skąd
    Coventry

    Witam wszystkich serdecznie

    Witam wszystkich forumowiczów, posiadaczy siódemek i innych śmigiełek :). którzy tu zaglądają. Mam na imię Piotrek zamieszkuje Coventry UK i od razu przyznaje się bez bicia że póki co nie jestem posiadaczem siódemki, ani żadnej innej beemki. Choć jakiś czas temu byłem posiadaczem leciwej piąteczki 525i z 1991 roku, z której to byłem bardzo zadowolony. Sprzedałem ja z powodu łuszczącego się lakieru, no i blaknięcia lakieru (był czerwony). Opłaty też wyszły. Po niej planowałem kupić e38 740i, ale jakimś bardzo dziwnym trafem( okazyjnie) kupiłem do naprawy volvo s80 2.4 d5. Po wymianie silnika autko zostało sprzedane mojemu klientowi ( posiadam mały zakład mechaniczny). Po Volvo zamierzałem kupić bmw 745i e65, ale były zdziebko za drogie jak na tamten czas :). W planach była też 540i w manualu, lecz moja pani zaczęła kręcić noskiem ( brzydkie, nie fajny środek itp.) i wybór padł na mercedesa s430 z 1999 roku. Jednak to nie jest to czego oczekiwałem( czytać BMW to BMW) i ten airmatic ehh, droga sprawa hehe. Lepiej sprzedać póki jeszcze nic nie strzeliło:). Ja rozumiem że w siódemce też są drogie niektóre podzespoły, ale s klasa i te amorki 2500 złotych za sztukę (na allegro). Jeden siądzie i autko stoi, a używany też nie wiadomo w jakim będzie stanie. Starczy tego gadania i przechodzę do rzeczy. Zacząłem się rozglądać za BMW 745i i chciałbym prosić forumowiczów żeby jak nie stanowi to problemu podpowiedzieli mi troszeczkę na co trzeba uważać przy zakupie takowego autka. Autko będzie z okresu pomiędzy 2002-2003 może 2004(jeśli cena będzie przystępna). Wiem możecie pomyśleć: skoro jest mechanikiem to powinien wiedzieć jak sprawdzić auto przed zakupem. I tak jest, ale są niekiedy typowe usterki o których ja mogę nie wiedzieć, bo póki co nie mam zbyt wiele takich autek do naprawy i nie znam ich za dobrze, a wy jako że posiadacie te autka od dłuższego czasu to macie je opcykane :). Będę bardzo wdzięczny za wszelaką pomoc z waszej strony.

    Nie wiem czy dobrze zrobiłem że się tak tu rozpisałem, bo miałem się tylko przywitać hehe. Jeśli nie powinienem to sorki.

    Z góry dziękuje i pozdrawiam .

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar dorka
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    1,106
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    KATOWICE
    Cześć Piotrek ;) Powodzenia w poszukiwaniach :D tylko znowu nie kup jakiegoś innego wozidełka po drodze :D
    Nanosekunda: czas jaki upływa między zmianą światła na zielone, a wściekłym zatrąbieniem na ciebie przez kierowcę z tyłu.


  3. #3
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1,806
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Skoczów
    Powitać serdecznie szukaj ,szukaj aż znajdziesz to co ciebie interesuje w postaci 7 :)

  4. #4
    Leszek VIP Vip Awatar siudema
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1,833
    BMW
    było e32 m30b35 II89r będzie ...?
    Skąd
    Trzebnica -DeTRoit
    Witam i powodzenia w poszukiwaniach :)
    Lepiej stracić sekundę w życiu , jak życie w ciągu sekundy






    http://dachy-trzcinowe.pl/

  5. #5
    Również Witam, przeczytaj dział z e-65 tam wiele istotnych informacji znajdziesz

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    218
    BMW
    E38 740 M60
    Skąd
    Łomża
    Witaj Piotrek:)

  7. #7
    Początkujący Użytkownik 7er User
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1
    BMW
    E38
    Skąd
    Malopolska
    witam serdecznie

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar artur240786
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    257
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Bieruń
    witam pozdrawiam noi powodzenia :)
    moje bmw e38

  9. #9
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Witam :) Czytaj, szukaj a jak czegoś nie będzie pytaj :)
    Gra muzyka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •