Witam wszystkich forumowiczów, posiadaczy siódemek i innych śmigiełek :). którzy tu zaglądają. Mam na imię Piotrek zamieszkuje Coventry UK i od razu przyznaje się bez bicia że póki co nie jestem posiadaczem siódemki, ani żadnej innej beemki. Choć jakiś czas temu byłem posiadaczem leciwej piąteczki 525i z 1991 roku, z której to byłem bardzo zadowolony. Sprzedałem ja z powodu łuszczącego się lakieru, no i blaknięcia lakieru (był czerwony). Opłaty też wyszły. Po niej planowałem kupić e38 740i, ale jakimś bardzo dziwnym trafem( okazyjnie) kupiłem do naprawy volvo s80 2.4 d5. Po wymianie silnika autko zostało sprzedane mojemu klientowi ( posiadam mały zakład mechaniczny). Po Volvo zamierzałem kupić bmw 745i e65, ale były zdziebko za drogie jak na tamten czas :). W planach była też 540i w manualu, lecz moja pani zaczęła kręcić noskiem ( brzydkie, nie fajny środek itp.) i wybór padł na mercedesa s430 z 1999 roku. Jednak to nie jest to czego oczekiwałem( czytać BMW to BMW) i ten airmatic ehh, droga sprawa hehe. Lepiej sprzedać póki jeszcze nic nie strzeliło:). Ja rozumiem że w siódemce też są drogie niektóre podzespoły, ale s klasa i te amorki 2500 złotych za sztukę (na allegro). Jeden siądzie i autko stoi, a używany też nie wiadomo w jakim będzie stanie. Starczy tego gadania i przechodzę do rzeczy. Zacząłem się rozglądać za BMW 745i i chciałbym prosić forumowiczów żeby jak nie stanowi to problemu podpowiedzieli mi troszeczkę na co trzeba uważać przy zakupie takowego autka. Autko będzie z okresu pomiędzy 2002-2003 może 2004(jeśli cena będzie przystępna). Wiem możecie pomyśleć: skoro jest mechanikiem to powinien wiedzieć jak sprawdzić auto przed zakupem. I tak jest, ale są niekiedy typowe usterki o których ja mogę nie wiedzieć, bo póki co nie mam zbyt wiele takich autek do naprawy i nie znam ich za dobrze, a wy jako że posiadacie te autka od dłuższego czasu to macie je opcykane :). Będę bardzo wdzięczny za wszelaką pomoc z waszej strony.

Nie wiem czy dobrze zrobiłem że się tak tu rozpisałem, bo miałem się tylko przywitać hehe. Jeśli nie powinienem to sorki.

Z góry dziękuje i pozdrawiam .