Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: E32 za śmieszne pieniądze

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Dawid7er
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    684
    BMW
    e38 730i
    Skąd
    Bełchatów
    Blog
    5

    E32 za śmieszne pieniądze

    Witam was, dzisiaj znalazłem takie coś http://otomoto.pl/bmw-730-C16609247.html. Autko jest ewidentnie zachwaszczone. Dzwoniłem do właściciela i mówi że oprócz rozrusznika pasowało by wymienić pompę paliwa bo jest z innego modelu. Poza tym według zapewnień właściciela reszta jest ok i auto nie ma rdzy (do zweryfikowania). Wiem że za tą cenę to pewnie wyjdzie tam sporo kwiatków ale ta cena jest bardzo interesująca. Białe skóry (do renowacji) ładny kolor, ogólnie bardzo mi się podoba. Auto właściwie miało by być dla brata bo ma trochę kasy odłożone i szuka e32 lub e34 (niestety skłania się ku e34). myślę że jakby włożyć trochę serca i trochę więcej pieniędzy to można z tego zrobić fajny dupowóz. Ceny części nie są takie drogie i zamiast dać 10 000 za niby dobre e32 to można tą kasę włożyć w coś takiego i zrobić po swojemu

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar DoDominik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    503
    BMW
    e32 m30b30 88'
    Skąd
    Kluczbork
    Blog
    9
    Uszkodzony rozrusznik a pali na benzynie i gazie ? W sumie tylko tego bym się bał.

    Kolor ma ładny a wnętrze to porządnego prania kierownica do obszycia i skóry do renowacji,
    ciekawe jak tam z zawieszeniem... Jak jest możliwość przejechania się to czemu nie ?

    ________________________________________

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Dawid7er
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    684
    BMW
    e38 730i
    Skąd
    Bełchatów
    Blog
    5
    sprzedawca mówi że pali i na PB i na LPG, rozrusznik można by na miejscu wymienić tylko ten śnieg cholerny leży a jak nie to zaciągnąć go do mechanika i wtedy się zweryfikuje, koszt operacji nie duży. Zawieszenie to wiesz, wydaje mi się że do remontu, no ale jak by ją kupił to i tak bym powymieniał wszystko

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar ACS
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    237
    BMW
    E-38
    Skąd
    Warszawa
    Dawid,przeczytaj i zastanów się daw razy.

    http://7er.pl/showthread.php/13496-K...a-e32-z-88-%29

    P.S 200 tyś to pewnie miała jakieś 500 tyś temu.

  5. #5
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,247
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Po 1. te skóry są szare a nie białe (i nie chodzi mi o brud).
    Po 2. warto żebyś zrozumiał, że chwyt z rozrusznikiem polega właśnie na tym, żebyś kupił złom w cenie auta a nie w cenie złomu :]

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar 7er Fanatic
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    434
    BMW
    Ciemna strona mocy
    Skąd
    okolice wwa

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Dawid7er
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    684
    BMW
    e38 730i
    Skąd
    Bełchatów
    Blog
    5
    białe, szare, jeden czort. Przebieg- bez komentarza. Jeśli chodzi o chwyt z rozrusznikiem to wszystko jest do zweryfikowania, założę, przejadę się i zobaczę, gość nie miał nic przeciwko

  8. #8
    Vip Vip Awatar szczurek
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    1,336
    BMW
    e38 740d e39 525d e65 745i pędzlem malowana m5 sznicer gangsta stajl
    Skąd
    wrocek city
    kiedys sprzedawałem starego busa. auto nie chciało w jakikolwiek sposób odpalić, rama byla peknieta zardzewiała . przez rok czy 2 stał na placu jako garaż . napisałem ze sa zapchane przewody od paliwa . gość przyjechał pooglądał zadzwonił po lawete . sprzedawałem specjalnie zimą zeby nikomu nie chciało sie grzebać przy aucie. sadze ze tak samojest z tym autem. widać ze willa pierwsza klasa ciekawe czy basen mają za domem :)
    codziennie rano budzę się piękniejszy, ale dzisiaj to już przesadziłem :P

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Dawid7er
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    684
    BMW
    e38 730i
    Skąd
    Bełchatów
    Blog
    5
    kurde trochę daleko mam, takto bym skoczył i oblukał

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Co tam tak w ogóle robi kiera od E38 :fie: Sens kupowania takiego trupa widzę tyko taki żeby sobie potrenować naprawy, na części (o ile tu cokolwiek zdrowe jest) albo po prostu do zabawy na leśnych drogach.
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •