Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: X5 Tarnów

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar MariuszE38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,161
    BMW
    Sprzedane
    Skąd
    Toruń

    X5 Tarnów

    Czy ktoś mógłby mi obejrzeć ten egzemplarz? (najlepiej z miernikiem powłoki lakierniczej, co prawda jest napisane bezwypadkowe, ale napisać można wszystko):
    http://otomoto.pl/bmw-x5-skory-navi-...C16446772.html
    Ze zdjęć ciężko cokolwiek zobaczyć, a że mam tam 460 km i warunki drogowe nie zachęcają do takiej wycieczki, to byłbym wdzięczny za pomoc :D
    ex:
    E36 325 TDS AC Schnitzer (160KM, 305Nm)
    E38 728iA Shadowline Individual
    E53 X5 4,4i Sport Pack

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez MariuszE38 Zobacz posta
    Czy ktoś mógłby mi obejrzeć ten egzemplarz? (najlepiej z miernikiem powłoki lakierniczej, co prawda jest napisane bezwypadkowe, ale napisać można wszystko):
    http://otomoto.pl/bmw-x5-skory-navi-...C16446772.html
    Ze zdjęć ciężko cokolwiek zobaczyć, a że mam tam 460 km i warunki drogowe nie zachęcają do takiej wycieczki, to byłbym wdzięczny za pomoc :D
    Przejdź sie po salonie nowych aut z miernikiem - też sie mozna zaskoczyć. Malowany nie równa sie wypadkowy kolego...

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar ACS
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    237
    BMW
    E-38
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Aldik Zobacz posta
    Przejdź sie po salonie nowych aut z miernikiem - też sie mozna zaskoczyć. Malowany nie równa sie wypadkowy kolego...
    Ale wypadkowy równa się robiony na kicie,chociaż w dzisiejszych czasach to szczyt kretynizmu,przy dostępności części.

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar MariuszE38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,161
    BMW
    Sprzedane
    Skąd
    Toruń
    Cytat Zamieszczone przez Aldik Zobacz posta
    Przejdź sie po salonie nowych aut z miernikiem - też sie mozna zaskoczyć. Malowany nie równa sie wypadkowy kolego...
    Widzisz... ale przy takiej pogodzie jaka jest za oknem chyba szybciej i łatwiej jest Ci przystawić miernik i odczytać wynik, niż szukać cieni lub przejść albo spawów prawda? Nie skreślam auta malowanego, ale szczerość przede wszystkim. Jak będzie twierdził, że nic nie było nigdy robione a znajdziesz kit to weźmiesz? A z drugiej strony jak auto ma malowany element przez otarcie na parkingu to skreślisz?
    Nie chodzi mi o całkowitą inspekcję całego auta - to zrobię sobie sam - ale tylko o to, że może już na pierwszy rzut oka widać, że nie warto tego brać. Przed dołączeniem do forum zrobiłem sobie taką wycieczkę ok. 480 km, bo jak dzwoniłem do gościa i pytałem jaki jest stan to zachwalał że och i ach... mówię mu, że mam do niego prawie 500 km i że na bmw to akurat się znam więc proszę o szczerość a on dalej że cacuszko... no to pojechałem i co się okazało na miejscu? Że gościowi należy się w....l bo zdjęcia były zrobione tak, żeby np. nie było widać oderwanych listewek, słon itd. itp. ogólnie okazało się że wrak... a na odchodne rzucił nam jeszcze: wy się może i znacie, ale przyjedzie ktoś kto się nie zna i kupi :D
    Ostatnio edytowane przez MariuszE38 ; 15-12-2010 o 07:06
    ex:
    E36 325 TDS AC Schnitzer (160KM, 305Nm)
    E38 728iA Shadowline Individual
    E53 X5 4,4i Sport Pack

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar 1endzi
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    116
    BMW
    e34 524td i 535i, obecnie e38 730i
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez MariuszE38 Zobacz posta
    ... a na odchodne rzucił nam jeszcze: wy się może i znacie, ale przyjedzie ktoś kto się nie zna i kupi :D
    no i powinieneś do niego podejść walnąć w papę na odchodne i może by się czegoś nauczył !!

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar MariuszE38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,161
    BMW
    Sprzedane
    Skąd
    Toruń
    Cytat Zamieszczone przez 1endzi Zobacz posta
    no i powinieneś do niego podejść walnąć w papę na odchodne i może by się czegoś nauczył !!
    Powiem Ci, że mój brat jak to usłyszał to już chciał się do niego wrócić, ale mówię jedziemy stąd, bo kawał drogi do domu a niepotrzebnie wycieczkę sobie zrobiliśmy. Czasem trzeba odpuścić zgodnie z zasadą g...a nie tykaj, bo będziesz śmierdzieć.
    ex:
    E36 325 TDS AC Schnitzer (160KM, 305Nm)
    E38 728iA Shadowline Individual
    E53 X5 4,4i Sport Pack

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar 1endzi
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    116
    BMW
    e34 524td i 535i, obecnie e38 730i
    Skąd
    Warszawa
    :) ale to się tyczy tylko g...a, a takie "g...o" to należało się ruszyć żeby wiedział czym delikatnie mówiąc ściemnianie może się skończyć, na drugi raz dwa razy by pomyślał zanim coś powie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •