Cytat Zamieszczone przez Klikers Zobacz posta
Witam, odgrzewam temat. Czy ktoś się orientuje czy taki sam przekaźnik spryskiwaczy jest w wersji z intensywnym myciem i bez intensywnego mycia?
Pytam ponieważ u mnie nie było tego przekaźnika, założyłem jakiś inny pasujący stykami do gniazda, jednak spryski nie działają jak należy, najpierw lały słabo, a wycieraczki sie nie załączały, teraz od wczoraj pryskają pod dużym ciśnieniem wycieraczki też pracują ale nie da się ich wyłączyć bez zgaszenia auta. prosiłbym tylko o info jaki powinien być przekaźnik (numer) w wersji przed liftem bez intensywnego mycia.
Pozdrawiam
jeśli nie masz intensywnego to nie masz tego przekaźnika , powinno wszystko chodzić beż niego
jeśli włożyłeś jakiś inny i leje ci cały czas płyn to go wyjmij

Cytat Zamieszczone przez yaz Zobacz posta
Wg mnie mylisz dwa przekaźniki.
System zwykłego spryskiwania szyby przedniej będzie działał nawet jeżeli nie masz wpiętego przekaźnika od intensywnego spryskiwania.
Intensywne mycie to extras, a jego przekaźnik powoduje, że po wciśnięciu manetki z "S-ką", na szybę, pod zwiększonym ciśnieniem leci np. koncentrat umieszczony w specjalnym, dodatkowym zbiorniku, który wchodzi w skład intesywnego mycia.
dokładnie tak
Cytat Zamieszczone przez kal!ber Zobacz posta
mi sie widzi jak teraz tym przekażnikiem to uruchomiłeś a nie chcesz intensywnego mycia to przekażnik w tym miejscu jest ci zbyteczny,jak nie masz manetki z S czerwonego przekaznika w tej małej skrzynce to tak ci się będzie właśnie działo,jak go wyjmiesz to normalnie wycieraczki i spryski działaja mam rozumieć??
CZERWONY PRZEKAŹNIK JEST TYLKO I WYŁĄCZNIE DO STEROWANIA SPRYSKIWACZAMI LAMP!!!