Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 40

Wątek: Halogeny..cd

  1. #1
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice

    Halogeny..cd

    Wczoraj ja się pozbyłem halogenów wkur...m się na maxa nie podaruję gnojom popytałem się dookoła i zobaczymy co z tego wyjdzie, ale widzę że to chodliwy towar w naszych autkach trzeba pomyśleć jak je zabezpieczyć na przyszłość bo wyjęcie jest wręcz banalne jak popatrzyłem na mocowanie dziś rano.

    Jak ktoś ma do sprzedania to piszcie na PW autko po lifcie...
    Dreams from Dreams - 7er...

  2. #2
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Ja akurat zgubiłem jeden na allegro są jakieś chore ceny za sztuke i przeważnie sprzedają tylko w kpl ehhh a nowy 435 zeta w ASO ...

  3. #3
    7ka
    Gość
    kiedys byl omawiany patent ...

    1. to taki aby w halogenie zamontowac GPS....

    2. to taki zeby w chwili kiedy zdejmie sie halogen syrena od alarmu zaczela wyc,ale dobrze byloby gdyby ta syrena,glosnik byla w miejscu jego glowy w chwili wyjecia halogena...wiem ze to nie jest proste ale zawsze cos...

    3.inny sposob to taki zeby halogen zamontowac na sruby ktore sa sprytnie od wewnatrz przykrecone..zeby je wyjac trzeba wjechac na kanal...

    4.to taki zeby halogeny polakierowac sprayem takim do lamp na ciemno..wtedy jest wrazenie ze ich nie ma i szaro to wyglada.. sam to kiedys testowalem...

    5.to taki zeby polamac im nogi i wstawic do burdelu !

  4. #4
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    kiedys byl omawiany patent ...

    1. to taki aby w halogenie zamontowac GPS....

    2. to taki zeby w chwili kiedy zdejmie sie halogen syrena od alarmu zaczela wyc,ale dobrze byloby gdyby ta syrena,glosnik byla w miejscu jego glowy w chwili wyjecia halogena...wiem ze to nie jest proste ale zawsze cos...

    3.inny sposob to taki zeby halogen zamontowac na sruby ktore sa sprytnie od wewnatrz przykrecone..zeby je wyjac trzeba wjechac na kanal...

    4.to taki zeby halogeny polakierowac sprayem takim do lamp na ciemno..wtedy jest wrazenie ze ich nie ma i szaro to wyglada.. sam to kiedys testowalem...

    5.to taki zeby polamac im nogi i wstawic do burdelu !
    Kilka ciekawych sposobów już jest heheh trochę mi humor poprawiłeś ;) ale coś będę musiał wykombinować nio i na spociku będą pewnie dziury, które najbardziej mnie wnerwiają ale już szukam może coś dostanę do soboty...
    Dreams from Dreams - 7er...

  5. #5
    7ka
    Gość
    i komunikat w BC..

    coz...trzeba cos ymyslec bo to juz choroba jest... 8/

  6. #6
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Upss a myslałem że na Wrocławiu się skończy a tu coraz bliżej kęt :( i bielska
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  7. #7
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Evan też byłem zdziwiony o co w tym chodzi... i co najlepsze dźwignęli mi je na parkingu strzeżonym ;D to dopiero rewelacja jutro właściciel parkingu ma się ustosunkować do tego zdarzenia zobaczymy co wymyśli pewnie będzie się chciał wyłgać ale łatwo mu nie pójdzie ja tam mam 3 samochody więc myślę że potraktuje mnie jakoś normalnie jak będzie robił problemy to zabiorę wszystkie 3 od niego...
    Dreams from Dreams - 7er...

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    a jakby jakoś podpiąć je pod prąd o dużym napięciu jak np. w paralizatorze ? tzn. że podczas wyjmowania występuje zwarcie i pyk. delikwent leży przez godzinę, poźniej oczywiście można by go przekopać lub zawieśc na Policję.

  9. #9
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    jak zaczolem czytac ten temat tez i tym pomyslalem i chcialem napisac, he he ale to naprawde dobry by bylo aby tam zamontowac paralizator ze jak skubaniec wsadzi srubokret to juz sam go niewyjmie, albo jeszcze zamontowac gaz na psy i tak go ulokowac ze jak wsadzi srubokret to pierdol.ie mu w twarz gazem, ciekawe czy tylko pozniej nieprzekopie nam auta calego zato

  10. #10
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Otrzymalem dzis od znajomegoo info - ze w miniony weekend zginely tez znow halogeny z E38
    w galerii dominikanskiej we Wroclawiu ........
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •