Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: Nowe (nowo kupione) E38 740d zagościło w LUBLINIE - WITAM.

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar cezar012
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    48
    BMW
    E38 740d
    Skąd
    Lublin

    Nowe (nowo kupione) E38 740d zagościło w LUBLINIE - WITAM.

    Witam wszystkich forumowiczow, mam na imie Czarek, a moja kochanka to Betti...
    Zareczylismy sie zaledwie kilka dni temu. Ma piekne srebrne powabne ciałko, zgrabna dupcie z bialymi kierunkami, piekne kxenonowe oczka, ktorymi mruga do mnie czasem, ogromne serce ktore ktore mnie urzekło, oraz ciekawa osobowosć (czytaj wnetrze). Ja jestem szarym młodym człowiekiem ktory porwal sie na wlasna firme a teraz musi sie uzerac z leasingami, bankami oraz US. Zanim kupilem swoje niunie, przewertowalem jak Chuck Norris prawie caly internet i tak trafilem na to forum. Duzo sie tu dowiedzialem, przepraszam ze nie pytalem szanownych nowych kolegow o rady, ale tylu juz to robilo wiec cierpliwie przeczytalem wszystkie opinie. Pewnie co niektorzy sie zastanawiaja dlaczego diesel, otoz mam slabosc do klekotow... Dlaczego V8 diesel? Hmmm bo mam Scanie V8 i pokochalem ten silniczek, co prawda BMW nie pracuje tak pieknie ale jak wiadomo milosc jest slepa wiec pewnie i glucha... :D Zdjecia bede wkrotce. Poki co moge zaprezentowac Scanie heheh...
    http://www.youtube.com/cezar012

    Wrzucam wreszcie zdjecia, nie jestem dobrym fotografem, auto normalnie uzytkuje wiec nie bedzie specjalnie wyczyszczone, ale poglad bedzie:





















    A to zdjecie z ogloszenia na 18" felgach, teraz stoi na 16" z zimowkami.





    A tu troche srodka, sory za ten syf...






    Ostatnio edytowane przez cezar012 ; 21-01-2011 o 01:18
    V8-POWER...
    BMW e38 740d V8 ;-D
    Scania R500 V8
    Scania 164c V8
    Scania 144L V8

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •