Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Jaki kolor dla e32?

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Dawid7er
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    684
    BMW
    e38 730i
    Skąd
    Bełchatów
    Blog
    5

    Jaki kolor dla e32?

    To znowu ja i znowu mam problem z którym nie mogę żyć :) Otóż Na wiosnę rozpoczynam zabawę z blachą w mojej 7er (w podpisie jest link do mojego bloga :) ) i generalnie będę dążył do GS ale w ramach zdrowego rozsądku gdyż auto jest mi potrzebne na codzień a nie tylko na niedziele. Niższy zawias, większy rant, dystanse... ale do rzeczy. Zastanawiałem się nad zmianą koloru na czarny, ale.... mój też mi się podoba tylko że zawsze chciałem mieć "czorne beemwu". Jak myślicie, przemalowywać czy odmalować? W sumie tych czarnych jest pełno...

  2. #2
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,238
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Kolor mamy chyba taki sam, więc ja Ci odpowiem tak jak sam sobie odpowiedziałem na to pytanie:

    http://7er.pl/showthread.php/6597-e3...l=1#post183076

    :)

  3. #3
    Z00FY
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Dawid7er Zobacz posta
    mój też mi się podoba tylko że zawsze chciałem mieć "czorne beemwu". Jak myślicie, przemalowywać czy odmalować? W sumie tych czarnych jest pełno...
    Fabrycznie czarnych e32 jest na sztuki a Diamant szchwarz jest bardzo rzadko spotykanym kolorem. Dodając do tego zdrową karoserie to powiem od siebie duuuuużo szukania...
    Podoba Ci się Twój kolor więc nie widzę powodu by go malować, mnie też się podoba Twój kolor , ale wolę czarny i taki mam :) Włożysz w to około 4500 zł to dużo kasy którą można wykorzystać w dużo lepszy sposób do Twojej 7. Lepiej dozbieraj $ i kup swoje czarne BMW :)

  4. #4
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez Z00FY Zobacz posta
    Fabrycznie czarnych e32 jest na sztuki a Diamant szchwarz jest bardzo rzadko spotykanym kolorem. Dodając do tego zdrową karoserie to powiem od siebie duuuuużo szukania...
    Pierwsze słyszę, żeby diamantschwarzmetalic był rzadkim kolorem.. Wydaje mi się, że jest go najwięcej, rzadziej spotykany jest cosmo schwarz czy jak mu tam (ten bardziej czarny).

    Co do koloru, to jakbym miał go zmienić w swoim samochodzie to nie lakierowaniem tylko folią.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Dawid7er
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    684
    BMW
    e38 730i
    Skąd
    Bełchatów
    Blog
    5
    jeśli chodzi o sprzedaż auta, odpada, jak ostatnio A8 sprzedawałem to rok mi to zajęło a cena nie była wysoka. Z tym było by podobnie. Poza tym nie wiadomo co się kupi a ta już trochę jeżdżę i w sumie nic się z nią nie dzieje (czyściłem elektrozawór od gazu i zmieniałem tarcze z przodu).
    Jeśli chodzi o malowanie to będę miał udostępniony sprzęt i mój znajomy, były lakiernik pokarze mi jak mam przygotować auto do malowania (jemu już się nie chce ale pokarze i wytłumaczy jak to robić) a potem lakiernik położy kolorek (polerka też moja). więc w sumie koszty wyjdą stosunkowo niewielkie.
    tuczi miałeś te same rozterki, też myślałem nad cosmo, ale chyba po prostu odmaluje ja i tyle

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •