Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: Problem z ogrzewaniem

  1. #21
    szajba777
    Gość
    Witam , ostra zima a ogrzewania brak :( , Panowie jak bez boleśnie rozebrać silniczek od wspomagania obiegu płynu (ten pod elektrozaworami ) na co zwrócić uwagę żeby do końca go nie rozwalić , konkretnie jak wyciągnąć wirnik ?. Za wszelkie sugestie serdeczne dzięki .

    Pozdrawiam

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik Awatar e4r5t
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    395
    BMW
    e38 3.0 v8 aut.
    Skąd
    wrocław
    jutro biorę za za wymianę ez i pompki w razie czego będę również chciał przepłukać nagrzewnice, widziałem że wchodzą tam 3 węże, które odczepić i w którego włożyć szlaufa??:)

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kotsylwester
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    109
    BMW
    V8 Manual
    Skąd
    Józefów
    A u mnie wali gorące na nogi i szybę a na środek jak ustawię na centralnej kratce nawiewu... Myślicie że to elektrozawór? Gdzie kupić reperaturki?

  4. #24
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Gumki w elektrozaworach warto wymienić , ktoś na forum sprzedawał takie komplety naprawcze :)

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    268
    BMW
    e65
    Skąd
    niemcy
    hej witam pewnie zaraz bedzie halunnn juz kiedys zakladales podobny temat a tak zakladalem ale nic sie nie dowiedzialem na tan temat wiec jak juz tu o tym gadacie to przedstawie swoja sytuacje i prosze potraktujcie ja powaznie bo caly czas ten problem u mnie jest....jakos dziwnie jak wlacze na auto czyli powinno leciec z kazdej pozycji i ustawie na zimno to strona kierowcy dziala poprawnie reaguje na wszystkie zmiany a strona pasazera-na szybe leci cieple z przodu zimne na nogi z przodu zimne a na nogi z tylu cieple i o co tu chodzi???aha z tylu na nogi leci zawsze gorace nawet jak jest tylko na szybe ustawione...ma ktos cos na mysli...dzieki

  6. #26
    Doświadczony Użytkownik Awatar arturo193
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    2,178
    BMW
    W planach E38 750i
    Skąd
    Norwegia
    Witam...u mnie było wszystko pięknie ale od kilku dni coś się pochrzaniło...jak puszczę ogrzewanie szyby przedniej to wieje pięknie ale od strony pasażera jest wyraźnie chłodniejsze powietrze jak od kierowcy a gdy ustawię na auto i temp np 19 stopni to na szybe i nogi kierowcy i tak daje gorace cały czas...nawet jak wlaczę klimę...generalnie na szybę i nogi kierowcy cały czas daje gorące bez względu na ustawioną temperaturę...czy to wygląda na elektrozawory???
    Volvo V70 T5 2.3 turbo 250KM 2002,Mercedes CLS 500 2005,Honda CRv 2.0 2007,BMW X5 4.4 2001...

  7. #27
    Vip Vip Awatar szczurek
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    1,336
    BMW
    e38 740d e39 525d e65 745i pędzlem malowana m5 sznicer gangsta stajl
    Skąd
    wrocek city
    arturo masz padniete elektrozawory . Siudema sprzedaje reparaturki. ja u niego takie cos zakupiłem nawet razem wymieniliśmy je. miałem ten sam problem bo caly czas leciało gorące powietrze z kratek . po wymianie jak ręka odjął
    codziennie rano budzę się piękniejszy, ale dzisiaj to już przesadziłem :P

  8. #28
    Doświadczony Użytkownik Awatar arturo193
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    2,178
    BMW
    W planach E38 750i
    Skąd
    Norwegia
    Tak też myślałem...dużo jest babraniny z wymianą reperaturki?..bo już zastanawialem sie nad nowymi ale jak da radę zreanimować to jak najbardziej...muszę skontaktować się z siudemą.
    Volvo V70 T5 2.3 turbo 250KM 2002,Mercedes CLS 500 2005,Honda CRv 2.0 2007,BMW X5 4.4 2001...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •