Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 76 z 76

Wątek: Zarówki ksenon xenon

  1. #71
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,236
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Bemka sprawdź odbłyśniki w soczewkach. Bardzo często to one są problemem słabego świecenia(stare palniki też, ale nie w takim stopniu).

    Co do palników to polecam General Electric, dają bardzo mocne światło, moim zdaniem lepsze niż philips czy osram a kosztują mniej. 100-120zł/szt na allegro. Barwa na początku wpada lekko w żółtą, po wypaleniu bliżej jej do białej
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  2. #72
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez ratovnik Zobacz posta
    A ja Wam powiem, że chyba zakupię jakieś chińskie żarniki D2S 8000K i zobaczę jak to świeci :)
    Pomogę... NIE ŚWIECI :D
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  3. #73
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Cytat Zamieszczone przez coboss Zobacz posta
    Pomogę... NIE ŚWIECI :D

    potwierdzam nie świeci wogóle, lepiej tą kasę wydać na dobre pół litra.
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  4. #74
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    Cytat Zamieszczone przez bitek-bitek Zobacz posta
    potwierdzam nie świeci wogóle, lepiej tą kasę wydać na dobre pół litra.
    skoro ten nie swieci w ogole to Twoj łoryginalny powinen trawe na poboczu palic... ja uwazam ze moje xenony ciang jan odofajfosy swieca DOBRZE/BARDZO DOBRZE w kazdym razie 5x lepiej jak zwykle zarowki czy osramy "niebieskie" po 100 zl;) i watpie zebys zobaczyl roznice ori/china xenony siedzac za kierownica;) tyle ode mnie;)

  5. #75
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    Cytat Zamieszczone przez JointoVicz Zobacz posta
    skoro ten nie swieci w ogole to Twoj łoryginalny powinen trawe na poboczu palic... ja uwazam ze moje xenony ciang jan odofajfosy swieca DOBRZE/BARDZO DOBRZE w kazdym razie 5x lepiej jak zwykle zarowki czy osramy "niebieskie" po 100 zl;) i watpie zebys zobaczyl roznice ori/china xenony siedzac za kierownica;) tyle ode mnie;)
    Ja dzisiaj wymieniłem Philipsy 6000K na chińskie 6000K i szczerze mówiąc to chińskie świecą wg mnie jakoś mocniej (może dlatego, że nowe) :)

  6. #76
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez ratovnik Zobacz posta
    Ja dzisiaj wymieniłem Philipsy 6000K na chińskie 6000K i szczerze mówiąc to chińskie świecą wg mnie jakoś mocniej (może dlatego, że nowe) :)
    A może dlatego, że Philips nie produkuje innych palników jak fabrycznie montowane 4300K?
    --------EDIT----------
    Sprawdziłem na stronie producenta, faktycznie produkują już także 6000K ale nie zawsze tak było to chyba, że na Allshit :D

    A najlepsze jest to, że będąc na stronie producenta przeglądałem najnowsze palniki, których nie uświadczy się na Allegro za to tam znaleźć można cała gamę palników, o których strona producenta nic nie wie :D
    Ostatnio edytowane przez coboss ; 10-10-2012 o 10:57
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •