Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 76

Wątek: Zarówki ksenon xenon

  1. #51
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Ta... fajnie ale nadal nie widzę związku ze świeceniem chińskich HIDów na 15m a fabrycznym xenonem, który daje światło jasne na ok 40-50m przed auto i poświatę na kolejne 100m. Fabryczne reflektory w 7er są tak solidne, że jeżeli droga nie jest mokra to w ogóle człowiek nie korzysta z świateł drogowych bo nie ma sensu.
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  2. #52
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez coboss Zobacz posta
    Ta... fajnie ale nadal nie widzę związku ze świeceniem chińskich HIDów na 15m a fabrycznym xenonem, który daje światło jasne na ok 40-50m przed auto i poświatę na kolejne 100m. Fabryczne reflektory w 7er są tak solidne, że jeżeli droga nie jest mokra to w ogóle człowiek nie korzysta z świateł drogowych bo nie ma sensu.
    Potwierdzam :)

    sam w e38 miałem podróbke xenonu i świeciła świetnie i zero problemów ale co ori to ori
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  3. #53
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    Cytat Zamieszczone przez coboss Zobacz posta
    Ta... fajnie ale nadal nie widzę związku ze świeceniem chińskich HIDów na 15m a fabrycznym xenonem, który daje światło jasne na ok 40-50m przed auto i poświatę na kolejne 100m. Fabryczne reflektory w 7er są tak solidne, że jeżeli droga nie jest mokra to w ogóle człowiek nie korzysta z świateł drogowych bo nie ma sensu.
    tu sie zgodze:D dlugich nie uzywam..:D

  4. #54
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Speedy
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    138
    BMW
    e36 M50b20 320i cab
    Skąd
    Chełm/Stenungsund
    Blog
    4
    Potwierdzam ze przy ori xenonie i pozadnym zarniku nie trzeba uzywac dlugich
    W zimie mi padly zarniki i gdzies tam na allegro znalazlem po 50 dych ale juz po kilku tys km sie skonczyly, mrugaja nie zapalaja sie itp
    Jak byly nowe to wpozo ale szybko sie zgorszyly i do tego natpalily mi sie wtyczki startrow ale nowy philips swieci jak ta lala:p
    Czy to duzo dac ze 150 200 za zarnik ktory bedzie swiecil kilka lat??

  5. #55
    Zaawansowany Użytkownik Awatar neonunit
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    391
    BMW
    '95 740i
    Skąd
    Poznań/Łódź
    Siemka,
    kupiłem do swojej niedawno dwa takie żarniki noname z Allegro. Nauczony doświadczeniem (w e36 miałem zamontowane HIDy z Allegro ;) ) kupiłem 5000k (czysta biel, w teorii...) bo są odrobinę jaśniejsze od 6000k. Jestem bardzo zadowolony, światło, jak to w ksenonie jest ostre, ale nie męczące oczu.
    Z nieoryginalnymi żarnikami jest tylko jeden problem - szybko się kończą. Przy jeździe na włączonych za dnia światłach będziesz je musiał zmienić za maksymalnie 10-12 miesięcy (dlatego ja jeżdżę w ciągu dnia na pozycyjnych ;) ).

  6. #56
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    104
    BMW
    750 e38
    Skąd
    szprotawa
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez neonunit Zobacz posta
    Siemka,
    kupiłem do swojej niedawno dwa takie żarniki noname z Allegro. Nauczony doświadczeniem (w e36 miałem zamontowane HIDy z Allegro ;) ) kupiłem 5000k (czysta biel, w teorii...) bo są odrobinę jaśniejsze od 6000k. Jestem bardzo zadowolony, światło, jak to w ksenonie jest ostre, ale nie męczące oczu.
    Z nieoryginalnymi żarnikami jest tylko jeden problem - szybko się kończą. Przy jeździe na włączonych za dnia światłach będziesz je musiał zmienić za maksymalnie 10-12 miesięcy (dlatego ja jeżdżę w ciągu dnia na pozycyjnych ;) ).
    daj link jak mozesz długo masz?? je bo słyszałem opnie że pala sie przetwornice od tanich żarników

  7. #57
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Ja ostatnio kupiłem d2s OSRAMY chyba 4300K ,jeżdzę na dziennych więc powoli się rozświetlają bo mało z nich korzystam. Oczywiście kupiłem oryginalne ,udało mi sie dorwac po 150zł :)

  8. #58
    Zaawansowany Użytkownik Awatar neonunit
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    391
    BMW
    '95 740i
    Skąd
    Poznań/Łódź
    No na pewno, auto też spłonie jak nie wlejesz 98 v-power tylko 95, ech, do czego są zdolni sprzedawcy żeby wciskać droższe rzeczy :D
    Prosz:
    http://allegro.pl/palnik-zarnik-xeno...455062829.html

    na aukcji jest akurat 6000K ale odbierając osobiście zmieniłem na 5000K.

  9. #59
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Cytat Zamieszczone przez neonunit Zobacz posta
    No na pewno, auto też spłonie jak nie wlejesz 98 v-power tylko 95, ech, do czego są zdolni sprzedawcy żeby wciskać droższe rzeczy :D
    Prosz:
    http://allegro.pl/palnik-zarnik-xeno...455062829.html

    na aukcji jest akurat 6000K ale odbierając osobiście zmieniłem na 5000K.

    Możesz rozwinąć swoją wypowiedz ?

  10. #60
    Zaawansowany Użytkownik Awatar neonunit
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    391
    BMW
    '95 740i
    Skąd
    Poznań/Łódź
    Cytat Zamieszczone przez bemka Zobacz posta
    daj link jak mozesz długo masz?? je bo słyszałem opnie że pala sie przetwornice od tanich żarników
    Jeśli coś się może spalić to właśnie chińska przetwornica z Allegro która podczas pracy wydaje dziwne dźwięki i psuje się po max dwóch latach, ale na pewno nie oryginalna od zastosowania tanich żarników :) Nie zepsujesz drogiego komputera podłączając myszkę z Tesco za 10zł, prawda?

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •