Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Tapicer w Warszawie

  1. #1
    Vip Vip Awatar PawelM.
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    844
    BMW
    ex E32 750iL 1988r.
    Skąd
    Marki
    Blog
    15

    Tapicer w Warszawie

    Siemka

    macie może w wawie i okolicach jakiegos sprawdzonego tapicera? potrzebuję zszyć sportsitz w skórze i chciałbym by zajął się tym ktoś znający się dobrze na swoim fachu

    pozdrawiam
    ...And on the 7th day God created the... 7er...

  2. #2
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Jak chcesz to pakuj siedzenie do DHL-a czy innej firmy tego typu i wysyłaj tam gdzie robiłem kiere i mieszek.Robota pierwsza klasa,jak będziesz chciał to mogą Ci zrobić nawet ori skórą z bmw

  3. #3
    Vip Vip Awatar PawelM.
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    844
    BMW
    ex E32 750iL 1988r.
    Skąd
    Marki
    Blog
    15
    oglądałem Twój temat apropo tej firmy i jeśli nic nie znajdę godnego zaufania u siebie to na pewno skorzystam z nich a wtedy też obszyłbym kierownicę
    ...And on the 7th day God created the... 7er...

  4. #4
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Za tydzień wstawię fotki mieszka z e32 i kumpla E34

  5. #5
    Vip Vip Awatar PawelM.
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    844
    BMW
    ex E32 750iL 1988r.
    Skąd
    Marki
    Blog
    15
    ok jednak skusiłem się na tą firmę. Rozmawiałem dziś z jakąś Panią, która doradziła mi parę rzeczy dzięki czemu zaoszczędzę trochę kasy:) i w ten sposób umówiłem się z nią, że wyślę jej samą skórę z gąbką a ona już mi zrobi wszystko a do tego chyba dorzucę jeszcze kierę lub coś tam i zobaczymy. W przyszłym tyg pewnie zrobię wysyłkę i powiedziała, że dwa dni potem ona mi to odsyła tak więc jak dobrze pójdzie to za dwa tygodnie pokażę co i jak wyszło

    Dzuda powołałem się na Ciebie i powiedziała, że przyśpieszy moją robotę

    dzięki
    ...And on the 7th day God created the... 7er...

  6. #6
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    o prosze spuznilem sie w temacie bo też mam dobrego tapicerza

  7. #7
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Paweł póki co nie widziałem żeby jakąś robotę źle wykonali... Myślę że będziesz zadowolony ;) A jak im wytłumaczyłeś że to o mnie chodzi? Oni mnie nie znają jako dzuda :D

    Odpukać i jeśli by coś Ci się nie podobało (w co wątpię ;) ) to nie ma problemu z reklamacją. Jeśli będzie to jeszcze w trakcie pracy to mogę tam podjechać i zobaczyć w najbliższy weekend.

    Paweł a masz może fotkę jak fotel wygląda na chwile obecną?Ciekaw jestem jak to wygląda przed i jak będzie wyglądać po ;) A jeszcze jeśli można wiedzieć to ile $ powiedziała Ci ta babka za tą usługę?
    Ostatnio edytowane przez Dzuda ; 13-12-2010 o 10:54

  8. #8
    Vip Vip Awatar PawelM.
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    844
    BMW
    ex E32 750iL 1988r.
    Skąd
    Marki
    Blog
    15
    niestety fotki przed nie zrobiłem (moja głupota), ale po rozmowie z nią widać, że czai ładnie temat. Jeśli chodzi o powołanie się na Ciebie to zagadałem, że mam kontakt od człowieka, który obszywał u niej kierownicę do BMW gładką skórą i trójkolorową nicią a ona od razu, że wie kto bo nikt do tej pory nie robił nic w ten sposób. Jeśli chodzi o zszywanie elementów rozdartych to między 60 a 150 zł zależy co i jak będzie musiała robić. Dodatkowo dorzuciłem jej kierownicę do obszycia i jeszcze dwa elementy od lodówki (tj. podłokietnik i kwadratowy element pod nim), które poprosiłem by obszyła oryginalną skórą antrazit buffalo tak jak mam i resztę teraz wnętrza.

    Paczkę wysłałem jej dziś pocztą priorytetem i mam nadzieję, że jeszcze w tym tyg dostanie by mogła mi przed świętami to oddać bo jestem zarąbiście ciekaw jak to wyjdzie.
    ...And on the 7th day God created the... 7er...

  9. #9
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Jak powiedziałeś o trzy-kolorowej nici to na bank wiedziała o kogo chodzi ;) A sprawcą całego zamieszania jest jej mąż ;) nic się nie martw,jak Ci odeślą przed św to autko dostanie ładny prezent na św :D

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •