Witam

sprawa polega na tym iż auto dałem do elektryka bo cos sie zaczęło dziać z nim nie chciał w ogule iść auto ma instalacje gazowa po przełączeniu na benzyne auto szczelało i nie mogło wejść na obroty jak on uznał winne była instalacja gazowa ponoć jakieś zwarcie się robiło w instalacji i mieszało w kompie. Ale gościu coś zepsuł bo auto nie odpala i mnie przeciąga jeszcze dzień i tak cały tydzień dziś wpadłem na trop ( bo sam szukam co jest nie tak) i znalazłem gościa co pyta na ELEKTRODA.PL

<Witam!
Mam problem z BMW 99rauto nie odpala. Wyskakuje błąd EWS czyli immo w ster silnika. W samym Ews nie ma błędów. Czy jeśli jest winne immo lub synchro między ews a dme czy auto czasem nie powinno odpalić na 2 sek?? Nie wiem co w tym modelu blokuje immo dlatego pytam.>


jak sie okazuje to jest ten koleś co naprawia mi BMW to jest dalsze jego zapytanie

Przy immo nic wcześniej nie było grzebane. EWS odbiera dobry kod z kluczyka, jedek problem jest między EWS a DME (ECU) nie można zrobić teraz adaptacji. Jednak jeszcze raz dodam że auto wcześniej jeździło z tym ews'em czy wina może leżeć w wiązce między ews a dme?? jeśli tak czy ma ktoś może rozpiske pinów w ECU ??



może ktoś pomoże mi samemu dojść do tego co jest i go nakierować bo coś mi sie zdaje ze jemu samemu bedzie cieżko


z góry dziekje za pomoc


pozdrawiam