Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Wątek: Rozwiązanie problemu z sondą lambda za katalizatorem (po usunięciu katalizatorów)

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    358
    BMW
    ex e38 750 [m73n] 2000r.
    Skąd
    Hessen/DE
    [QUOTE=_michaś_;206963]co do bialego kolego to byc moze padalo wtedy u nas jak pisalem, rowniez przy odsniezaniu auta moglem cos wciagnac niechcacy ;). widzisz wywalenie katow niz jezdzenie na zapchanych i owszem bedzie rozwiazaniem lepszym, dziura bedzie i to wcale nie taka niezauwazalna jak mowisz, musialbys porownac do swiezego autka, podany sposob przez ciebie jest najlpeszym znanym mi sposobem ale nie zmienia to faktu ze gdybys zastosowal katalizatory sportowe bylo by lepiej.

    Widzę Michaś że masz trochę pojęcia o autkach, chętnie spotkam się z Tobą i obgadamy kilka spraw:)
    Ja u siebie tej dziury nie widzę. Być może w porównaniu z nowym jest różnica, ale tego się nie dowiemy bo trudno o nowe e38:) W każdym razie czasy do 100 i do 200 są takie jak po wyjściu z fabryki i zegar zamyka, z pewnością na hamowni można by czegoś więcej się dowiedzieć, ale na to aktualnie szkoda mi kasy. Może po nowym roku.
    Odezwę się na pw to może gdzieś się spotkamy, mieszkamy prawie po sąsiedzku:)
    PS
    Można dopasować katy sportowe o których piszesz do 750-tki? Gdzie można kupić coś takiego bo ja obszukałem sporo miejsc i nikt mi nie był w stanie doradzić w tym temacie. Zawsze dostałem odnośnik do serwisu (zbędna rada bo wiem gdzie jest) albo proponowano jakieś zamienniki wątpliwej jakości, które już poznałem wcześniej i wiem że to nie zadziała. Gdyby faktycznie była możliwość założenia katów dobrej jakości w rozsądnej cenie to pewnie bym ją rozważył.
    Ostatnio edytowane przez monster_pl ; 05-12-2010 o 11:07 Powód: uzupełnienie postu
    monster_pl

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Rafciu
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    523
    BMW
    E38, 740iL, 2000rok
    Skąd
    Góra Kalwaria
    Wszystko można :)
    Tutaj masz katalizator do ok 300km, stosując dwa, masz potencjał do ok 600km.
    http://moto.allegro.pl/el-tec-sporto...344655902.html
    Nie wiem jak jest z żywotnością tych katów, wyglądają solidnie, ale jak się sprawują trudno ocenić :)
    W tej firmie dostępne są też mniejsze katy i tańsze :)
    A no i gwarancja na dwa lata, bez limitu o czymś świadczy.
    Ostatnio edytowane przez Rafciu ; 05-12-2010 o 13:29

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar _michaś_
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    263
    BMW
    730i
    Skąd
    Ruda Śląska
    http://www.schmiedmann.com/ polecam ta strone podana przez naszego kolege z forum. sa tam katy takie o ktorych pisze ;) zauwaz jednak co napisales od 100 do 200 hehehe dobry jestes;) dziure porzeszedles i masz tak samo a autko juz nie te i konikow mniej a ty masz tak samo ;) wniosek? dostales dodatkowe pare konikow, ale ale od 0 do 80 juz nie bedzie tak kolorowo uwierz mi kolego ;) dobry z ciebie cwaniak tzn chcialem napisac tak jak sie to dzis nazywa w dzisiejszych czasach "handlowiec" ;) tak tak bo sprzednie swojej opini dzis komus to najwazniejsza zaleta ;) a co do piwa bo o tym rozmawiamy, bo autka jak zawsze sa dobra wymowka dla naszych drugich polowek i obowiazkow dnia codziennego, to jak najbradziej w zasiegu ;)
    Ostatnio edytowane przez _michaś_ ; 05-12-2010 o 17:06

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar _michaś_
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    263
    BMW
    730i
    Skąd
    Ruda Śląska
    zwracam honor panu ;) do 100 i do 200 nie dosc ze jestem glupi to czytac jeszcze nie umie ;) hehehe czekam na propozycje piwka albo whisky ;)

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    358
    BMW
    ex e38 750 [m73n] 2000r.
    Skąd
    Hessen/DE
    Cytat Zamieszczone przez _michaś_ Zobacz posta
    zwracam honor panu ;) do 100 i do 200 nie dosc ze jestem glupi to czytac jeszcze nie umie ;) hehehe czekam na propozycje piwka albo whisky ;)
    Na taką pogodę to chyba łiskacz byłby dobry:) Miejsce i czas ustalimy na priv.
    Pozdrawiam
    PS
    Czasy mam na bank takie jak podałem - wartości jak z fabryki. Szkoda że ślisko to nie sprawdzimy, ale nie planuję sprzedaży więc nic straconego:)
    monster_pl

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik Awatar _michaś_
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    263
    BMW
    730i
    Skąd
    Ruda Śląska
    dobra dobra nawet jak sa minimalnie gorsze to i tak sama przyjemnosc w 750 ;)

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    358
    BMW
    ex e38 750 [m73n] 2000r.
    Skąd
    Hessen/DE
    Cytat Zamieszczone przez _michaś_ Zobacz posta
    dobra dobra nawet jak sa minimalnie gorsze to i tak sama przyjemnosc w 750 ;)
    Tym razem zgadzam się w 100%:)
    monster_pl

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik Awatar przemo9999
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    765
    BMW
    740i M62TuB44
    Skąd
    Kołobrzeg
    Aja nie mogę tego gówienka dostać i robota stoi:(((
    kondensator tantalowy 1,0 mikro Farad
    Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców.
    Pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi...
    Czasami aż ciężko ich wyprzedzić...

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    358
    BMW
    ex e38 750 [m73n] 2000r.
    Skąd
    Hessen/DE
    Cytat Zamieszczone przez przemo9999 Zobacz posta
    Aja nie mogę tego gówienka dostać i robota stoi:(((
    kondensator tantalowy 1,0 mikro Farad
    Zamów na Allegro. Jest tego od groma. Ostatnio gdy patrzyłem, to za ok. 10
    pln, to można było kupic chyba ze 100szt:) Albo podejdź do sklepu z częściami do elektroniki i zamów. U mnie też nie było. 2 dni czekania i dostałem co potrzeba. Poszukaj, jeśli nie dasz rady zakupic u siebie, to napisz do mnie. Wykosztuję się na znaczek, wrzucę to do koperty i wyślę nad morze:)
    monster_pl

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik Awatar przemo9999
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    765
    BMW
    740i M62TuB44
    Skąd
    Kołobrzeg
    Oki w Poniedziałek z Allegro zamówię i działam z tematem. I powiedz jak się u ciebie ten patent sprawuje ??? Bo moje katy konkret zapchane wstawię przelotówki jak znajomy w M60 i będzie dobrze:)
    Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców.
    Pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi...
    Czasami aż ciężko ich wyprzedzić...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •