Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Dzwon z sarną

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    212
    BMW
    ...
    Skąd
    ...

    Zderzenie z sarną

    Może już to widzieliście

    http://www.youtube.com/watch?v=niNtEIRhoVA&feature=aso

    Niestety te zwierzęta robią to coraz częściej. W nocy zazwyczaj ciągną do światła i jedynie klakson jest je w stanie wystraszyć. Nam już też kilka razy sarenki wyskoczyły przed maską, ale na szczęście udało nam się w porę zareagować. Za pierwszym razem jak sarna przebiegła nam przed maską to był cud, że się z nią nie zderzyliśmy no i wielkie szczęście bo wtedy nie mieliśmy jeszcze ac ;/

    Mieliście już też jakieś poważniejsze przygody z tymi "mało inteligentnymi" zwierzątkami?
    Ostatnio edytowane przez Lilka ; 03-12-2010 o 18:03

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar phmb
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    184
    BMW
    E38 740d + F02 750Li
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Niestety mi się zdarzyło wydzwonić w sarenki z prędkością 160km/h moją poprzednią E38 jakieś 2 lata temu... O dziwo strat dużych (optycznie) nie było i mogłem jechać dalej (ale już tylko do domu) i później AC - wycena szkody na 14 000zł była...

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Mat88
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    843
    BMW
    E38 728iA
    Skąd
    Warszawa
    ja miałem jedyną przygodę z łosiem niedaleko mojego miejsca zamieszkania, najlepsze było to że łoś stał na środku drogi i patrzył się dziwnie i tak jak by nie wiedział co zrobić ;) , na szczęście poszedł sobie od tak z powrotem do lasu a niezły korek się przez niego robił dlatego teraz tam nie jeżdżę tak szybko bo wiem że na pewno można tam zaliczyć dzwon z łosiem,sarną czy innym leśnym borostworem ;)

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar lionix
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    618
    BMW
    728 E38
    Skąd
    Łdz
    Ja raz walnąłem kota :(
    A motorem przejechałem lecącego ptaka (magia)

    Nic większego na szczęście nie, i oby tak zostało

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    Dziczyzna dobra sprawa

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar DoDominik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    503
    BMW
    e32 m30b30 88'
    Skąd
    Kluczbork
    Blog
    9
    Na sarny i dziki trzeba uważać bo lubią chodzić parami.
    Często jest tak że jedna sarna przeleci i niektórzy zaraz cisną gaz a tu druga za nią.
    Ja jak jadę przez las nocą to od czasu do czasu trąbie sobie :P

    ________________________________________

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Ja osobiście to mam "na sumieniu" kilka kaczek, kurczaków... kilka razy ze szczelin w zderzaku czy grillu wyjmowałem drobne ptactwo nie przekraczające wielkością gołębia.


    A swoją drogo - to odziwo - jakieś 3 lata temu kolega z pod Niepołomic swoją czarną e36 zabił dorosłą sarnę.
    Zwierze śmierć na miejscu, a u niego w beemce w zderzaku tylko 1 plastik pękł,... :619: na aucie nie było w ogóle widać że to coś większego od psa.

    Z kolei mój dawny sąsiad kiedyś posadził krowę na przednim siedzeniu ... przez przednią szybę - krowa poobijana dosłownie siedziała przodem do kierunku jazdy.

    ________________________

    Te 2 wyżej to najciekawsze chyba jakie na czy widziałem.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •