Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 49

Wątek: Akumulator - Warta Silver NIE ! Topla?

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    324
    BMW
    e32 m30b30 88r. e38 m62b44 99r.
    Skąd
    Stce
    szcurek - bosch ma udziały w koncernie control jonson USA do którego należy varta, czy varta dla boscha czy odwrotnie to niema znaczenia, ważne, że to ten sam aku.
    roberto - jeżeli bosch nie chciał się podpisać na swoim wyrobie to nie zawracałbym sobie głowy tym aku. i niema on nic wspólnego z jakością boscha.

  2. #22
    pewnie tak, chociaż juz od kilku osób slyszalem że bosch jest dobry jedynie w kuchni. Legenda boscha mija powoli . Mnie już teraz interesuje chyba tylko Topla. Poczytałem tyle arykułów ze mnie głowa boli a ten akku wygląda sensownie.



    “Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność - w kierowcy”

  3. #23
    Vip Vip Awatar dealer25
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,610
    BMW
    e66 750Li
    Skąd
    Wałcz
    Witam odświeżam temat :)
    Który warto wybrac?? Silnik M62B44 bez navi

    1. http://allegro.pl/akumulator-centra-...368714302.html

    2. http://allegro.pl/wwwmotohurtcom-100...348480998.html

    3. http://allegro.pl/akumulator-topla-e...349655091.html

    4. http://allegro.pl/akumulator-4max-10...365448019.html ( Varta?? ) ten mogę mieć nowy za 310 zł po znajomości

  4. #24
    Vip Vip Awatar szczurek
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    1,336
    BMW
    e38 740d e39 525d e65 745i pędzlem malowana m5 sznicer gangsta stajl
    Skąd
    wrocek city
    odradzam kupno aku przez neta chyba ze z odbiorem osobistym. wysla kurierem, a jak wiadomo akumulator nawet podczas stłuczki moze sie uszkodzic pod wpływem wstrząsu wiekszego , a kurier na w pupie co jest w srodku i tak kilka razy kopnie czy spadnie mu z paleciaka
    codziennie rano budzę się piękniejszy, ale dzisiaj to już przesadziłem :P

  5. #25
    Vip Vip Awatar dealer25
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,610
    BMW
    e66 750Li
    Skąd
    Wałcz
    jak kupuje sie akumulatory to powinny byc już naładowane??czy nie koniecznie? dzisiaj kupiłem i miał napiecie tylko 10.00 :/ nie wiem czy nie leżał trochę na magazynie

  6. #26
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Powinien być w pełni naładowany.

  7. #27
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Szarpnij się na tego :) sam oszczę zęby u mnie jest nowy Autoryzowany punkt i ma je w promocji za 750zł oby miał jak ja będę miał kasę :D

    http://allegro.pl/akumulator-banner-...388296852.html

    Co do ładowania Robert przy Dieslu to jest dramat te Twoje 13,9 moje poniżej 14,3 nie schodzi

    Ważną sprawą jest to, że gdy ktoś mało jeździ i garażuje auto powinien kupić sobie jakąś ładowarkę elektroniczną z funkcją podtrzymywania i trzymać aku podpięte do sieci pozwoli to wydłużyć maksymalnie jego żywot.

    Co do samego BOSCHa dla mnie jest to syf który od lat robią Chińczycy, nie kupuję nic z tym logo jeżeli nie muszę!
    Ostatnio edytowane przez coboss ; 29-12-2010 o 16:28
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    324
    BMW
    e32 m30b30 88r. e38 m62b44 99r.
    Skąd
    Stce
    dobra cena.

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mati-e28
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    387
    BMW
    740i 99r. 320d 00r.
    Skąd
    Malbork.pl `s-Hertogenbosch.nl
    hej niedawno przy pierwszych mrozach i mnie dopadł brak prądu... moje stare aku org bmw ..naklejka była 2003r. na aku... szukałem długo aku i najtaniej wyszło w aso.. w sklepach mieli tylko 100ah i wszystkie powyżej 200euro z gwarancja tez nie zawsze były np Varta silwer tylko rok gwr prawie 300euro... a ja miałem 110ah i postanowiłem ze taki byc powinien.. dwa lata gwarancji i org bmw za 186 euro i starego mi nie zabrali wazy prawie 30 kilo wiedz na złomie trochę dostaniesz jak oddasz.. jak bym był w pl to bym brał bosch silver cena na allegro kusi...
    Ostatnio edytowane przez mati-e28 ; 29-12-2010 o 10:38

  10. #30
    Z00FY
    Gość
    Roberto masz racje.. Bosch to teraz jest dobry w kuchni albo w zakładzie szlifierskim.. Kupiłem rok temu do swojej 7 Centre Future z Beskidzkiej zakład mojego szwagra (obok Witosa Kurdwanów) handluje akumulatorami i ma wulkanizacje... Tylko Centre i Boscha sprzedaje.. Właściciele Centry nie wracają po akumulatory w przeciwieństwie do Boscha.. Bosch robi masówe... Może dlatego ich solidność odbiega od naszych oczekiwań. Miałem wcześniej e46 i też padł mi akumulator.. Był to biały akumulator BOSCHA z Logo BMW. Jeśli był by tam od początku to z tego wniosek ,że wytrzymał by 7-8 lat w aucie... Chyba ,że właściciel w Niemczech wymienił go w serwisie BMW.. Może kiedyś BOSCH robił dobre akumulatory.. Obecnie Boscha nie kupie..

    Ważne: prąd rozruchowy akumulatora powinien być taki jaki podaje producent po to by alternator był go w stanie jak najlepiej doładować w czasie jazdy. Jeśli ten warunek nie jest spełniony to sami przyczyniamy się do wcześniejszego rozwalenia naszego aku
    Ostatnio edytowane przez Z00FY ; 29-12-2010 o 12:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •