Cytat Zamieszczone przez tuczi77 Zobacz posta
Kolego, sprzedaj to auto szybko. Moja dobra rada. Jeśli nie masz 150zł na płyn do układu to myślę, że M62 może Cię później wieeeeele bardziej zaskoczyć i powiększysz grono płaczących "Co robić? Bunia mi padła... ;("

P.S. Co 2 lata należy wymienić wszystkie płyny w aucie (chłodzenia, hamulcowy, etc.) ponieważ tracą one swoje pierwotne właściwości. To jest podstawowa wiedza użytkownika KAŻDEGO auta.
Ja nie prosze o radę w kwestii sprzedaży auta, bo tu akurat nie mam dylematu.
Prośba była inna, bardzo banalna, wręcz może śmieszna... zależy dla kogo. Masz to auto nie wiem ile czasu i znasz je, ja niestety nie jestem w takiej sytuacji. To moje pierwsze BMW, więc auto poznaję. Jeżeli nie potrafisz tego zrozumieć, nie odpowiadaj. Każda rada jest cenna, która pomoże i za nią bedę wdzięczny.
A takiego typu rady możesz zachować dla siebie, tym bardziej, ze nie znasz mojej aktualnej sytuacji, nie znasz mnie. Czy mnie stać czy nie, to też inna kwestia. Skoro kogos stać, po co ma tu siedzieć na forum? Jest Aso i tam mu doradzą i obsłuzą.

Co do PS. to akurat wiem. W poprzednich autach wymieniałem wszystko nie co 2 lata, a jakieś 1,5... wiosna - jesień... no ale to nie istotne...