Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 49

Wątek: Maska się nie otwiera

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    249
    BMW
    728
    Skąd
    Ostrołęka

    Maska się nie otwiera

    Witam Panowie po wczorajszym odpowietrzaniu autka chciałem dziś otworzyć maskie i nie bieda. Jedna prawa strona odbija a z lewej nie chce zaczep puścić.

    Może ktoś ma pomysł jak ją otworzyć?
    728i

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar adamowizna
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    185
    BMW
    e38 728i
    Skąd
    Trójmiasto
    ogrzej autko ja przerabiałem to wczoraj :) identycznie jedna strona puszczała a druga nie przejechałem się po mieście i na parkingu jeszcze raz otwierałem i zamykałem z 2 razy i w końcu puściło i od razu nasmarowałem zaczepy.
    Radośc z Jazdy :)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    182
    BMW
    E32 730i m30, E38 740i m62tu
    Skąd
    Ostrołęka
    Niech ktoś potrzyma Ci w srodku naciągniętą dźwignie od otwierania, a Ty spróbuj wtedy otworzyć.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar _michaś_
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    263
    BMW
    730i
    Skąd
    Ruda Śląska
    jak i to nie pomoze to proponuje wziasc cienkia listewke metalowa zagiac ja w chaczyk i pociagnac za linke ktora jest dostepna nad gumami wlotu pow. przechodzisz przez gril bo mysle ze mowisz o prawym zaczepie. zawsze podawaj str jakbys siedzial w aucie. jesli natomiast lewy sie nie otwiera to musimy zadzwonic do huston (huston we have a problem) ;) bo znaczy to ze linki sa na swoim miejscu poniewaz prawy sie otwarl. konstrukcja tego jest taka ze od ciegna do lewego zaczepu idzie i z lewego dalej na prawy. nie ma tego zlego da sie zrobic ;) i to najwyzej stracimy pare zaczepow z grila ;) sciagasz lewy gril bierzesz cienki srubokret patrzysz gdzie idzie linka z ciegna na tej wysokosci ( jest to tez wysokosc linki ktora idzie do prawego zaczepul wsadzasz ten srubokret celujesz celujesz celujesz dotykasz zapadki popychasz ja w swoja prawa str stojac twarza do auta, symulujesz taki ruch jakby ciagnela linka tyle ze wtedy jestes w stanie na maksa pchnac ta zapadke i zaczep puszcza ;) ten sposob dziala zawsze jest jeszcze prostszy rozebrac mechanizm roczki wyciagnac koncowke linki i wziasc kombinierki i mocno pociagnac ;) tu jesli linka jest bardzo poszczepiona lub zamkonales klape na nie do konca "odbitej " raczce (np dywanik pod nia lub sprezyna odbijajaca wyrobiona) mozesz nie dostac porzadanego efektu. jak juz otworzysz masz 100 w kieszeni wzg nieautoryzowanego serwisu a 300 wzg serwisu bmw i jestes z siebie dumny ;) pozdro ;)

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    249
    BMW
    728
    Skąd
    Ostrołęka
    Dzięki Panowie za rady. Na szczęście auto się ogrzało i macha odskoczyła
    728i

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar michal84
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    300
    BMW
    e38 v8 3,5 było e39 m52
    Skąd
    TG
    hej:)
    wlasnie nie chce mi sie otworzyc maska;/
    jak to zrobic awaryjnie
    ciagne z wajche i nic:)

  7. #7
    Damian Vip Awatar vramzes
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2,946
    BMW
    BMW E36 320 , EX : e32 730 iA , e38 730i manual, e32 730 Shadow Line
    Skąd
    BRALIN
    na początek zrób to we dwóch , jeden dociska maskę a drugi ciągnie za rączkę wew, jeśli nie da rady to operacja będzie głębsza :D

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar michal84
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    300
    BMW
    e38 v8 3,5 było e39 m52
    Skąd
    TG
    ok zobaczymy:D

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar michal84
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    300
    BMW
    e38 v8 3,5 było e39 m52
    Skąd
    TG
    hej nie da rady:)
    wiec jaki ten drugi sposob:):D

  10. #10
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    Pozostaje wybebeszenie nerek i najlepiej nawiercenie otworów w plastikowych osłonach maski :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •