Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 47 z 47

Wątek: e38 RZĄDZI!!!!!! 728I '97 WITA WSZYSTKICH OFICJALNIE

  1. #41
    Vip Vip Awatar hugoslawek
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    768
    BMW
    e38, 728i, manual, shadow line, 97' XI
    Skąd
    łuków, radzyń podl., warszawa
    diewczyny!!! (i chłopcy) PEWNIE ŻE DYSKUSJA NIE POTRZEBNA! Wiesławie drogi zrobiłem to co chciałem czyli sprowokowałem do małej utarczki słownej i o to chodzi! dla mnie może ktoś mieć 2.5 TDS albo V12 (o matko!!!!) ważne że ma słuszny samochód czyli siódeme i już. kocham e38!!! a co do e32, e23(ma ktoś na forum?) to wielki reespect!! co do E65 pozostanę przy milczeniu na temat ''twórczości KRISA BANGLA'' (ale kilka ładnych widziałem!) F01 - ???? jak kogoś stać na to autko to chce mieć z nim dzieci! (i wtedy kupiłbym sobie kilka róznych e38 i e24).
    Wrzócę fotkę z wnętrza. ale wypas ubogi:
    czarna skóra
    2 strefowy klimatronik
    manual 5
    riadio kasetowe ze zmieniarką zamienione na cd+mp3 (bardzo ładnie się zgrało)
    fotele elktryczne podstawowe
    brak vebasto
    brak wydłużanych siedzisk
    brak podgrzewanych foteli
    brak telefonu
    brak nawigacji (ja sie ciesze)
    żadnych dvd i monitorków
    żadnych lodówek
    i koniec
    także jak mówiłem wypas żaden jak na siódemke ale mi prawie wystarcza (marzy mi się tylko 2 rzeczy co do wnętrza: przybajerzone fotele i JASNA SKÓRZANA TAPICERKA)
    MAM wielką ochotę na jakiś spocik w okolicach warszawy albo łukowa lub radzynia podlaskiego. ale pewnie dopiero na wiosne...
    fele będą normalne a nie zimowe itd
    w każdym razie wszystkich POZYTYWNIE ZAKRĘCONYCH POZDRAWIAM I DZIĘKI ZA WPISY!!!



  2. #42
    Cytat Zamieszczone przez hugoslawek Zobacz posta
    Wrzócę fotkę z wnętrza. ale wypas ubogi:
    No nie wiem czy taki ubogi skoro masz to ;D

    Cytat Zamieszczone przez hugoslawek Zobacz posta
    jak kogoś stać na to autko to chce mieć z nim dzieci!
    w opcji ;D.

    Cytat Zamieszczone przez hugoslawek Zobacz posta
    marzy mi się tylko 2 rzeczy co do wnętrza: przybajerzone fotele i JASNA SKÓRZANA TAPICERKA
    Taka ;p ?

  3. #43
    Vip Vip Awatar hugoslawek
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    768
    BMW
    e38, 728i, manual, shadow line, 97' XI
    Skąd
    łuków, radzyń podl., warszawa

    Thumbs up taka!!!!

    cudo!!!!! pokaż panel sterowania fotelami jeszcze.....



  4. #44
    Niestety nie mam takiej foty ale jak chcesz pooglądać jasne wnętrze to zapraszam do mojego tematu powitalnego.

  5. #45
    Vip Vip Awatar ArekLand
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    747
    BMW
    E38 2.8i "Zender"
    Skąd
    Leszno
    i ja witam i pozdrawiam z WLKP. 2,8 Yes

  6. #46
    Banned
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    365
    BMW
    E38 4.4 97' i E38 750iL 98' INDIVIDUAL
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    Przepraszam ale muszę skomentować pierwszą cześć wypowiedz : :hah: widać od razu ze kolega pisze z tego co gdzieś poczytał ...

    pozdr
    Żałosne kolego. Wyraźnie napisałem benz vs ropniak o porównywalnej pojemności. Zawsze diesel jest słabszy. Możesz go oczywiście programować, co staje się coraz bardziej modne wśród właścicieli traktorków, ale ja mówię o podstawie. Poza tym na cholerę kupować 2l w dieslu i programować, żeby osiągnąć podobny efekt jak benzynowa 3L, skoro można po prostu kupić PB. Oszczędności niestety już żadnej na ropie nie ma, mało tego często diesel jest droższy w zakupie od PB, kupno używanego zawsze ryzyko, a kupno po to by bawić się w chip, to zaprzeczenie tuningu. Nie wiele poszalejesz z silnikiem wolnossącym, więc jak chcesz tuningować, to i tak rozsądniejszym wyjściem jest kupienie benz, najlepiej z turbo.

    Ale może trochę faktów... weźmy chociażby te sławne porównanie 740d i 740i... ile to ja razy słyszałem że 740d jest tak samo szybka jak 740i, ale kurcze jakoś takiej jeszcze nie spotkałem, a trochę ich już się na oglądałem. Problem nie tkwi w 1sek różnicy przy starcie, bo dla NORMALNEGO właściciela 7er nie ma to znaczenia. To nie są auta stworzone do rajdów i o ile na prostej są bardzo szybkie, to nic poza tym. Zresztą mocą może 740d jest bliski 740i, ale nie zapominajmy o momencie, gdzie tu różnica jest już spora i to właśnie dlatego od 100km idą W MIARĘ równo, ale o 0 740d zostaje. Osobiście śmieszą mnie gnojki w 2L golfach, passatach, czy mondkach albo volvo tatusia, którzy koniecznie chcą się ze mną sprawdzić. Dla mnie ważne jest to że wiem co mam pod maską i co mogę. Wcale nie muszę sobie tego udowadniać objechaniem jakiegoś bałwana. Za to komfort mojej podróży jest nieporównywalny z większością innych aut na ulicy i chyba o to właśnie chodzi. Piękny dźwięk V8, czy V12 i wzrok kierowców stojących obok na światłach. Ile to już razy ktoś mnie zatrzymywał na ulicy i z zachwytem wypytywał o 12 letnią E38, to jest właśnie niesamowite, dlatego proszę zakończmy te dyskusje.

    A co do autora postu, nieprzejmuj się wyposażeniem... Skórki zawsze ładne trafisz, podobnie jak resztę bajerów :) Za nie dużą kasę możesz mieć niemal wszystko co fabryka dawała :)

    Jeszcze raz pozdrawiam.

  7. #47
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    134
    BMW
    E38 740 '98 m62tub44
    Skąd
    z Polski
    Cześć, ja myśle ze jednak nie za kilka lat a znacznie krócej :)
    Co do wyposażenia nie jest tragicznie, nie ma chociaż tych paskudnych pokręteł od klimy :D
    Edit : Co do diesli to też zdecydowanie nie przepadam za traktorami :) Ale 740d bym absolutnie nie pogardził, świetny silniczek :D
    Pozdro
    Ostatnio edytowane przez Poles ; 05-12-2010 o 00:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •