Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: Problem STAG-300 biegi i obroty

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysparco
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    545
    BMW
    W211 e270cdi było e34 520, e39 525tds, 740 e38
    Skąd
    SANOK
    Czyli tuczi77 co mi radzisz co zrobic?? bo auto jezdzi zamulone na benzynie zupelnie inaczej. Czyscic reduktor czy go wyminic na http://allegro.pl/reduktor-parownik-...321763724.html ?? poniewaz przy wyprzedzaniu musze raczej przelaczyc na Pb. wtryski to wg interfejcu VALTEK 3 Ohm

    Na Pb az chce sie jezdzic, jak przycine to sie sam boje;) a auta zostajaaaaaaaaaaaaaaaaa w tyle;) naprwde super uczucie na gazie powinno byc tak samo.
    Ostatnio edytowane przez krzysparco ; 04-12-2010 o 13:44

  2. #22
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,249
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez krzysparco Zobacz posta
    Co mi radzisz co zrobic??
    Moje propozycje:
    1. Jedź do porządnego warsztatu od LPG, podepnij instalację pod komputer i sprawdź poprawność jej działania.
    2. Jedź do porządnego warsztatu od LPG, podepnij instalację pod komputer i sprawdź poprawność jej działania.
    3. Jedź do porządnego warsztatu od LPG, podepnij instalację pod komputer i sprawdź poprawność jej działania.
    4. Jedź do porządnego warsztatu od LPG, podepnij instalację pod komputer i sprawdź poprawność jej działania.
    5. Jedź do porządnego warsztatu od LPG, podepnij instalację pod komputer i sprawdź poprawność jej działania.
    6. Wymień filtry (fazy ciekłej i fazy lotnej) - jeśli nie wiesz jak patrz pkt 1-5
    7. Sprawdź czy przewody w układzie mają fi 8 - jeśli nie wiesz jak patrz pkt 1-5
    8. Wyczyść reduktor - jeśli nie wiesz jak patrz pkt 1-5
    9. Wyczyść wtryski - jeśli nie wiesz jak patrz pkt 1-5

    Jeśli powyższe działania nie przyniosą rezultatu proponuję wymienić wytryski na inne. Test wtryskiwaczy masz w tym dziale, więc poszukaj. Reduktor, który pokazałeś jest gorszy od Gold'a. Przynajmniej taka jest o nim obiegowa opinia. Ja go nie testowałem.

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysparco
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    545
    BMW
    W211 e270cdi było e34 520, e39 525tds, 740 e38
    Skąd
    SANOK
    ok dzieki w poniedzilek sie biore za to:)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •