Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 44

Wątek: WAZNE probelm z otworzeniem drzwi:(

  1. #31
    Zaawansowany Użytkownik Awatar _michaś_
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    263
    BMW
    730i
    Skąd
    Ruda Śląska
    mowie wam wiec ze chodzi o wodę w okolicach zera dużo jest lodu na uszczelkach i nawet wtedy czasem łapie szyby przecież, przy dużym minusie nie ma problemu bo woda zejdzie i już nie łapie zamków. jest jeszcze jeden fajny sposób hahaha żeby nie stać i nie czekać aż zagrzeje się tzn taśma ściągająca ta z tym mechanizmem i wsiąść i spiąć lewe i prawe drzwi za uchwyty ze sobą wył. światełko i olać komunikat "tur offen" i jazda hahahah. kiedyś nawet zadziałaly trzy pary smyczy do kluczy ;) jak mi się spieszyło hehehehe pozdro ;)

  2. #32
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    168
    BMW
    E38 730d moje ex:e34 524td,e32 730,e39 525td,e38 728,e38 740,e38 740
    Skąd
    Kołobrzeg
    mam ten sam problem drzwi sie otwieraja a juz zamknac sie nie chca.dopiero jak nagrzeje w srodku to mozna zamknac.w poprzedniej e38 mialem ten sam problem zamek zamarzal.

  3. #33
    Zaawansowany Użytkownik Awatar adamowizna
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    185
    BMW
    e38 728i
    Skąd
    Trójmiasto
    Cytat Zamieszczone przez _michaś_ Zobacz posta
    mowie wam wiec ze chodzi o wodę w okolicach zera dużo jest lodu na uszczelkach i nawet wtedy czasem łapie szyby przecież, przy dużym minusie nie ma problemu bo woda zejdzie i już nie łapie zamków. jest jeszcze jeden fajny sposób hahaha żeby nie stać i nie czekać aż zagrzeje się tzn taśma ściągająca ta z tym mechanizmem i wsiąść i spiąć lewe i prawe drzwi za uchwyty ze sobą wył. światełko i olać komunikat "tur offen" i jazda hahahah. kiedyś nawet zadziałaly trzy pary smyczy do kluczy ;) jak mi się spieszyło hehehehe pozdro ;)
    hehe kolego to nie lepiej było rygiel zamka wcisnąć? to wtedy drzwi są niedomknięte ale zamek załapie :)
    Radośc z Jazdy :)

  4. #34
    Doświadczony Użytkownik Awatar MariuszE38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,161
    BMW
    Sprzedane
    Skąd
    Toruń
    Cytat Zamieszczone przez adamowizna Zobacz posta
    wtedy drzwi są niedomknięte
    I ciężko jest jechać, jak co chwilę te drzwi się kołyszą :)
    ex:
    E36 325 TDS AC Schnitzer (160KM, 305Nm)
    E38 728iA Shadowline Individual
    E53 X5 4,4i Sport Pack

  5. #35
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    233
    BMW
    e38 740i M62
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    4
    Miałem parę lat temu problem z tym, że na mrozie drzwi nie chciały mi się zamykać. U mnie pomogło przedmuchanie wszystkich zamków spężonym powietrzem i psiknięcie w środek sporej ilości WD40. Od tamtej pory problem zniknął. Przestał też pojawiać się komunikat TUR OFFEN przy zamkniętych drzwiach.

  6. #36
    Zaawansowany Użytkownik Awatar adamowizna
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    185
    BMW
    e38 728i
    Skąd
    Trójmiasto
    Cytat Zamieszczone przez MariuszE38 Zobacz posta
    I ciężko jest jechać, jak co chwilę te drzwi się kołyszą :)
    ale jedziesz :P
    Radośc z Jazdy :)

  7. #37
    Zaawansowany Użytkownik Awatar 1endzi
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    116
    BMW
    e34 524td i 535i, obecnie e38 730i
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez _michaś_ Zobacz posta
    mowie wam wiec ze chodzi o wodę w okolicach zera dużo jest lodu na uszczelkach i nawet wtedy czasem łapie szyby przecież, przy dużym minusie nie ma problemu bo woda zejdzie i już nie łapie zamków. jest jeszcze jeden fajny sposób hahaha żeby nie stać i nie czekać aż zagrzeje się tzn taśma ściągająca ta z tym mechanizmem i wsiąść i spiąć lewe i prawe drzwi za uchwyty ze sobą wył. światełko i olać komunikat "tur offen" i jazda hahahah. kiedyś nawet zadziałaly trzy pary smyczy do kluczy ;) jak mi się spieszyło hehehehe pozdro ;)
    ja spinam drzwi kierowcy pasem, biorę pas przeplatam przez uchwyt na drzwiach i zapinam pas

  8. #38
    Cytat Zamieszczone przez 1endzi Zobacz posta
    ja spinam drzwi kierowcy pasem, biorę pas przeplatam przez uchwyt na drzwiach i zapinam pas
    A nie możesz tego po prostu nasmarować albo jechać do serwisu żeby to za ciebie zrobili ?

  9. #39
    Zaawansowany Użytkownik Awatar malet7
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    521
    BMW
    e65
    Skąd
    "...Katowice miasto Jedno na sto..."
    Cytat Zamieszczone przez 1endzi Zobacz posta
    ja spinam drzwi kierowcy pasem, biorę pas przeplatam przez uchwyt na drzwiach i zapinam pas
    Powodzenia z taką kombinacją

    Mi problem jak na razie sam przeszedł ;) i nie ruszałem w końcu tego. Miałem zabrać się za to w sobotę, ale było jakoś mega zimno. Pewnie jak przyjdą mrozy to znów będę miał gimnastykę :D
    ...z pasji do samochodów, z miłości do BMW...

  10. #40
    Zaawansowany Użytkownik Awatar adamowizna
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    185
    BMW
    e38 728i
    Skąd
    Trójmiasto
    przyszło trochę ciepła i rozebrałem wszystkie drzwi, co się namęczyłem to się namęczyłem ale wszystko śmiga jak powinno i czujnik zamknięcia drzwi też :) i co mogę powiedzieć to wszystko wina wody mokro tam było że szok
    Radośc z Jazdy :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •