Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: kto ma sekwencje w e32 m30 ?

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec

    kto ma sekwencje w e32 m30 ?

    witam jesli ktos ma sekwencje w swojej e32 w silniku m30 to bylbym wdzieczny za podzielenie sie wrazeniami :) jakie jest spalanie namiescie i trasie spokojna i dynamiczna jazda? mam tylko doswiadczenie w sekwencji w e38 a do e32 sie przykladam tylko nie wiem jeszcze czy warto :) pozdro

  2. #2
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Jezeli jezdzis zduzo to bez 2 zdan sie opłaca jest kalkulator nawet na forum.
    JA mam u siebie staga 300 nio i co Ci mam napisac?! Za..la jak tralala ;) co do spalania tez sie nie wypowiem bo nie jezdze oszczednie ale ok 1l wiecej na ostatniej trasie jadac na 2 M30 moja z LPG druga bez..

    pzdr

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec
    aha, ja mam instalke lpg w mojej ale zwykla na mikserze i mnie strasznie denerwuje a za sekwencje mi powiedzieli 1800zl i tak rozmyslam czy sie skusic. mam padniety przeplywomierz a do sekwencji musi byc gites a na allegro straszne pieniadze sobie wolaja.

  4. #4
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Cytat Zamieszczone przez czoobek
    aha, ja mam instalke lpg w mojej ale zwykla na mikserze i mnie strasznie denerwuje a za sekwencje mi powiedzieli 1800zl i tak rozmyslam czy sie skusic. mam padniety przeplywomierz a do sekwencji musi byc gites a na allegro straszne pieniadze sobie wolaja.
    miedzy innymi dlatego wstawiłem sekwencje 3X przepływka strzelona i cena instralki II gen. wzrasta do ceny sekwencji ;)

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    ...u mnie jest założony wtrysk"Landi Rezno Omegas"...Zero problemów.ok 20l miasto w zimie,trasa 10-11 srdenio.Dadam ze zalozna byla w 2005r (!) Minimalnie słabszy na gazowni w poruwnaniu.niemam zastrzeżen zadnych..

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Miasto ok 16 litrów,trasa 10l,oczywiście skrzynia manualna,wcześniej miałem 3.0 w automacie i paliła więcej niż 3.5 w manualu.Uwierz,że warto,chyba,że chcesz co kilka miesięcy wymieniać przepływki za ok 500zł.Osiągi porównywalne z benzyną.Wcześniej także miałem instalkę 2 gen.za przerobienie na sekw.dałem 2 tyś zł,też zastanawiałem się czy warto zainwestować,powiem szczerze,że było warto.Zero problemów,spalanie i osiągi wróciły do normy.[/list]

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec
    witam juz autko sprzedalem pare miesiecy temu i zdecydowalem sie na sekwencje ;] tylko ze w mojej spalanie wychodzilo nizsze, teraz inny uzytkownik sie nia cieszy ;] pozdr i dzieki za odpowiedz

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    34
    BMW
    e32
    Skąd
    Polska
    Ja w e32 M30B35 manual mam sekwencję bodajże STAG300. Chodzi super na tym gazie. Żadnych problemów. Spalanie 100% miasto w granicach 18-19 litrów - okres zimowy i dużo porannych korków, trasa około 11litrów. Ja osobiście nie widzę różnicy w porównaniu z jazdą na benzynie. Jedynym problemem, o ile można to nazwać problemem, jest czasami możliwe zgaśnięcie silnika lub przydławienie przy ruszaniu ale tylko i wyłącznie na zimnym silniku i tuż po chwili przełączenia się z benz na lpg (trzeba nadmienić że temperatura przełączania jest ustawiona na 25 st., jakby było np. 35st to by nie było tego problemu). Tak czy inaczej nie ma żadnych problemów. Poprzednio miałem e32 730i manual ze zwykłym gazem na śrubkę i niestety kilka razy mi strzeliła, raz nawet się zapaliła po strzale. Jednym słowem nigdy więcej innej instalacji lpg jak sekwencja.

    Pozdrawiam

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    111
    BMW
    E38 740
    Skąd
    Katowice
    a powiedzcie mi jak macie założoną sekwencje to jak ustawiacie zawory?
    szerzej tak jak do normalnego gazu?
    ile macie ustawione, mam e32 735 własnie na sekwencji i nie wiem czy przestawiać zawory bo mam ustawione tak jak mają być na PB
    pozdrawiam

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar MCGUMA
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    616
    BMW
    e32 735i, e46 318, ex(e30 325i touring, e30 325i coupe, e30 318 sedan, )
    Skąd
    Mielno/Koszalin
    Cytat Zamieszczone przez center
    a powiedzcie mi jak macie założoną sekwencje to jak ustawiacie zawory?
    szerzej tak jak do normalnego gazu?
    ile macie ustawione, mam e32 735 własnie na sekwencji i nie wiem czy przestawiać zawory bo mam ustawione tak jak mają być na PB
    pozdrawiam
    jak mialem na ,,fabrycznym'' walku i reszcie to ustawialem ciasne 0,30 na ssacym i 0,35 na wydechowym i smigala jak talala.Tylko zerkaj co ok 10-15 tys km bo moga sie szczeliny zmniejszac
    Jest e32 7xx,E30 325i 24v swap na e30 335i :) i sprzedane :(

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •