Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: DTC system!

  1. #21
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez SLU Zobacz posta
    Kolego Risorius
    Ja użytkuje 7er od ponad 3 lat , po tym czasie mogę powiedzieć Ci jedno , 7 to nie auto na zime . Samochód wogóle sobie nie radzi , lekka zaspa i stoisz .
    Mowa oczywiście o nowych oponach zimowych żeby nie było . Systemy w pozycji ON tylko i wyłącznie.
    Reasumując auto ma potężną moc , którą można się nacieszyć latem , zimą czuje sie jak bym jechał 1,6 D bez turba:):d
    Duży brak xdrive ( 4x4 )
    Z bóle dołanczam sie do tych słow....

    Niedawno bawiem sie kolegi A4 quatrro z 99r - no to jest auto na zime ! Niestety miłosć do bmw nie pozwala mi na taka zdradę!
    Ostatnio edytowane przez Aldik ; 14-12-2010 o 12:52

  2. #22
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    43
    BMW
    E65 750Li
    Skąd
    Koszalin
    Potwierdzam, na niemalże nowych Michelinach, utknąłem dzisiaj 3 razy. Z czego raz,
    pomogło dopiero stado wypychaczy. 760 całkowicie nie nadaje się na zimę. Motor
    jest za ciężki, co powoduje, że nawet dociążenie tyłu nic nie daje. Każdy krawężnik
    jest do pokonania tylko siłą rozpędu bez gazu, itp itd. Ogólnie sensu tu za bardzo nie
    ma, nie mówiąc o tym, że jazda po śniegu oraz temperatury zewnętrzne spowodowały
    wzrost spalania do 37-42l/100. Powoli robi się lekka przesada... Niestety. Auto dzisiaj
    oficjalnie za garażowałem, w nadzieji na szybką odwilż :)

  3. #23
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Nie no to ja jeżdże normalnie - co do spalania hmm no cos tam więcej jest ale bez tragedi - tak srednio 18 nie przekraczam (bez korków raczej).. Mam nowe opony Nokian - jak widać chyba w miare dobre :)

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    538
    BMW
    e65 3.0d
    Skąd
    suwałki
    Potwierdzam lipa jak XXX auto nie jedzie,mam oponki sottozero uznawane za najlepsze zimowe .Zbiornik na full .Druga strona medalu do do dupy z odśnieżaniem ,drogowcy nie radzą sobie.Masa śniegu zalega a pod spodem żywy lód.Mimo to ostatnio punto się zes..ło na podjeździe a moja 7 szła jak czołg, modliłem się tylko aby nie stanęła.
    Ostatnio edytowane przez Bezi ; 15-12-2010 o 20:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •