Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: e32 750

  1. #1
    Z00FY
    Gość

    e32 750

    http://moto.allegro.pl/bmw-e32-750i-...337857696.html Link do aukcji
    Co myślicie o tej BMW może ktoś oglądał wygląda super na zdjęciach seria elementy schodzą się równo, cena baaardzo atrakcyjna jak na e32 . Może to ktoś z Forum ? proszę pisać swoje opinie.
    Ostatnio edytowane przez Z00FY ; 29-11-2010 o 17:41

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Leon740i
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    605
    BMW
    740iA m62b44
    Skąd
    Ząbki
    Tez mi sie spodobala, jednak jak dla mnie troche za daleko..... chociaz jak ktos by go przejzal pewnie bym sie skusił i pojechał po niego :)
    Ostatnio edytowane przez Leon740i ; 29-11-2010 o 15:48
    Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to kim jest.

  3. #3
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Cena chyba adekwatna do wyposażenie które jest trochę biedne jak na 750i.. ogólnie wygląda ok :)

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Ta zdecydowanie fajniejsza i oceniając na wyczucie, skłaniałaby się w kierunku stawianych przez ciebie wymagań, czyż nie?

    http://otomoto.pl/bmw-740-indwidual-...C16420164.html
    Czarne e32 w benzynie!


  5. #5
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Ta 740i to bajeczka widziałem ją chyba wczoraj.. gdybym był teraz na etapie kupna samochodu to długo bym się nie zastanawiał.

  6. #6
    Z00FY
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez sz4l0ny Zobacz posta
    Ta zdecydowanie fajniejsza i oceniając na wyczucie, skłaniałaby się w kierunku stawianych przez ciebie wymagań, czyż nie?

    http://otomoto.pl/bmw-740-indwidual-...C16420164.html


    Owszem Sz4lony zgodzę się z Tobą ,że jest dużo ładniejsza od V12 , ale zastanawia mnie dlaczego ona nie ma spryskiwaczy xenonów i halogenów? Pakiet satin chrom obejmuje tylko zderzaki i drzwi natomiast chrom jest wokół szyb bocznych. Jest to wersja indywidual jak pisze sprzedawca więc być może jest to opcja ale czekam na Twoją ocenę Sz4lony :)

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Z00FY Zobacz posta
    zastanawia mnie dlaczego ona nie ma spryskiwaczy xenonów i halogenów?
    Może dlatego że brak w niej fabrycznych xenonów? ;)



    Cytat Zamieszczone przez Z00FY Zobacz posta
    Pakiet satin chrom obejmuje tylko zderzaki i drzwi natomiast chrom jest wokół szyb bocznych. Jest to wersja indywidual jak pisze sprzedawca więc być może jest to opcja ale czekam na Twoją ocenę Sz4lony :)
    Wydaje się że listwy wokół zderzaków i drzwi są polakierowane w kolor auta, z opcją "Satin Chrome" nie będą miały wtedy wiele wspólnego.

    Wątpliwości rozwieje VIN decode, jeśli ktoś jest na kupnie to chyba warto rozkodować.
    Czarne e32 w benzynie!


  8. #8
    Z00FY
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez sz4l0ny Zobacz posta
    Wydaje się że listwy wokół zderzaków i drzwi są polakierowane w kolor auta, z opcją "Satin Chrome" nie będą miały wtedy wiele wspólnego..

    Nie wydaje mi się ,by listwy na zderzakach były lakierowane ponieważ na drzwiach są czarne bez modyfikacji, jeśli byłby chrom wcześniej to miały by one taki pasek od góry i było by widać ze były kiedyś malowane lub obklejane.. Ale

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Z00FY Zobacz posta
    Nie wydaje mi się ,by listwy na zderzakach były lakierowane ponieważ na drzwiach są czarne bez modyfikacji, jeśli byłby chrom wcześniej to miały by one taki pasek od góry i było by widać ze były kiedyś malowane lub obklejane.. Ale
    Nie mam pewności jaki pasek masz na myśli?

    Listwy zderzaków Shadowline raczej nie błyszczą się tak jak te ze zdjęć tej 740i.

    Nie mam doświadczenia z malowaniem listew. Zdjąłem cały komplet Shadowline z 750i i nie przewiduję wracania do tego set-upu.
    Teraz ma go na swoim aucie ktoś z forumowiczy, tyle że nie pamiętam kto. Może Skalpel? Nie wiem.

    Tak czy inaczej malowane listwy to nie to, odpowiedni wygląd ma tylko oryginał, a jak wiadomo o niego trudno.
    Ostatnio edytowane przez sz4l0ny ; 30-11-2010 o 15:09
    Czarne e32 w benzynie!


  10. #10
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,229
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez sz4l0ny Zobacz posta
    te ze zdjęć tej 740i wyraźnie się błyszczą
    Ja nie wiem gdzie one się błyszczą... Dziwnym jest rzeczywiście połączenie wersji Chrom (góra drzwi) z Shadow (dół drzwi i zderzaki).

    A tak poza tym powinno Wam wszystkim dać do myślenia, że to auto jeszcze do nie dawna kosztowało 12900,-
    Tapicerki Individual, czarnej podsufitki i Sonderlack'a nie zapomina się tak łatwo.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •