Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: [inny] [e36] Witam

  1. #1

    [inny] [e36] Witam

    Witam! Wcześniej poruszałem się e34 2.5td touring, kolejna miała być 7ka. Niestety po dłuższych poszukiwaniach nie znalazłem nic godnego uwagi :( Ale trafiłem ładnie utrzymaną e36 318is w sedanie więc wziąłem! Następna będzie tylko 7ka!!
    Pozdrwiam!
    Żółw się rusza...

  2. #2
    7ka
    Gość
    witam ;)

    no kurde,jestem w szoku ze latwiej znalesc zadbana serie 3 niz 7em.. przeciez powinno byc inaczej...no a moze chodzilo o to ze dobre 3ki kosztuja tyle co 7er ale w stanie szrotowym.. :)

    prawda jest taka ze okazje ...kosztuja..

  3. #3
    Też się zdziwiłem! Trafiłem na nią przypadkiem- koleś od razu powiedział wszystko przez telefon- że przebieg skręcony, że ma wszystkie dokumenty na oryginalny itp. Pojechałem- okazało się że wszędzie jest fabryczny lakier i ani grama szpachli (całą dokładnie obadałem czujnikiem), autko bardzo zadbane- nawet komplet faktur za części i naprawy ze szwajcarii dostałem. Okazją to nie była, ale było warto! Teraz tylko muszę znaleźć kogoś kto mi przebieg z powrotem przekręci na oryginalny :D A 7mek kilka obejrzałem, ale albo w automacie- a nawet w limuzynie lubię zmieniać biegi sam :) - albo w stanie szrot. Zobaczymy jak będzie się sprawowała 3ka, ale myślę że w przyszłym roku zacznę się rozglądać za e38 :D
    Żółw się rusza...

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Gratulacje - ja też bym wolał superzadbaną E36 niż E38 czy inne auto w "średnim stanie" :D Muszę swoją E36 sprzedać a szkoda mi jak cholera - przywiązałem się do tego autka, tobie też tego życzę bo jest bardzo sympatyczne :))

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    nie obrazcie sie ale z tego co widze to e-36 zastapilo poloneza.
    P.P.K.K

  6. #6
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Cytat Zamieszczone przez hrabia81
    nie obrazcie sie ale z tego co widze to e-36 zastapilo poloneza.
    :hah: :hah: :hah:
    Dreams from Dreams - 7er...

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    120
    BMW
    żadne
    Skąd
    Dąbie
    @ Hrabia
    Może i masz racje ale te e36 co zastąpiły poloneza to są samochody z początku produkcji, najczęściej z silnikami 1.6- 1.8 i często z najtańszymi instalkami gazowymi i w stanie technicznym i wizualnym kwalifikującym je jedynie na złom. Natomiast nie wiem czy modele z większymi motorami i młodsze rocznikowo zastąpiły poloneza... Kłócił bym się z tym.

    Poza tym mi np bardzo podobają sie e36 z lat 96' do końca produkcji, szczególnie modele 328i Coupe i M3 Coupe i nie obraż sie bo nic do Ciebie nie mam tylko wyrazam swoje zdanie a chodzi mi o to, ze wkurzają mnie ludzie którzy np mają e38 i myślą że są Bogami a wszystkie inne samochody oprócz e38 to jest wielkie gówno a z Twojej wypowiedzi tak wynika. Każdy jeżdzi i każdy kupuje to na co go stać.

    Troche sie chyba zapędziłem...
    Pozdrawiam

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sebol
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    251
    BMW
    e60
    Skąd
    Świetochłowice
    ja tam nie wiem moje malenstwo szukalem ponad pol roku i szukac 7 a kupic hmmm 3.... :x

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    czarny zle mnie zrozumiales. nie chodzilo mi o to ze e-36 jest gorsze tylko o to ze duzo burakow przesiadlo sie z malucha na poloneza a puzniej na bmw e -36 i e-34 zapomnialbym o oplu calibrze. (zastanawiam sie co bedzie nastepnym hitem na wsi? ;) ) ogolnie to kazde bmw jest ladne i ma swoj urok. i nie jest tak ze mam e-38 i czuje sie lepszy. (wiem tylko ze jezdze najbardziej udanym modelem bmw ktory dobrze wyglada i jeszcze lepiej zapier..la). wkur..a mnie tylko to ze jak ktos kupi bmw to juz mysli ze jest niewiadomo jakim kozakiem a najczesciej zdaza sie to u posiadaczy beemek do 8000zl. puzniej powstaja dowcipy takie jak ten. wiecie jak zrobic salatke z burakow? -wrzucic granat do beemki.
    P.P.K.K

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez hrabia81
    nie obrazcie sie ale z tego co widze to e-36 zastapilo poloneza.
    Hmm nie wiem Hrabia czy to o mnie było czy nie, przed E36 miałem Renault 19 jakby co :) . Nie wiem czy miałeś kiedyś E36 (w dobrym stanie zadbane), i czy masz bezpośrednie porównanie. Ja mam E38 i E36 i jeżdzę nimi na zmianę i fakt po przesiadce do E36 czuć zmianę komfortu (głośniej, bardziej trzęsie) ale za to jest to auto małe i lekkie w porównaniu do E38 i po mieście się nim lepiej jeździ. W każdym razie podtrzymuję moje zdanie, że E36 jest autem bardzo dobrym i jeżeli dobrze utrzymane, odwdzięcza się tanią eksploatacją i przyzwoitym komfortem..

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •