nie chce sie zabardzo zdradzac ale pewno juz nie zdaze ze wzg finansowych do 9 bo koncze lekki tuning audio wiec pewno juz tego w tym miesiacu nie zrobie bo jak to bywa w zyciu zona zazdrosna o moja niunie ;) i twierdzi ze w becie wiecej inwestuje i bardziej pieszcze niz ja ;) hahah. plan polega na tym zeby zrobic niezle dvd i mp3 w e38 nie mozliwe prawie to bylo bo zawsze cos, ale szperalem szperalem i znalazlem. znalazlem player dvd/mp3/xvid/vcd/cd/mp4 bez wzmacniacza itd o wymiarach i tu uwaga 2,5cm wysokosci zewnwtrzny panel :D i tu sie otwieraja mozliwosci poniewaz nie mam grzanych foteli i pdc itd nie mam tam zadnych klawiszy :D wyrzucajac zaslepke albo ja przerabiajac otrzymam (tak mysle - trzeba glebokosc wneki sprawdzic) niezle miejsce montarzowe na ten player. podlacze go przez transmiter mmi do systemu audio w aucie a wizje wyprowadze najpierw na jeden 10" monitor po srodku moze tez podlacze odrazu kamere cofania, a w pozniejszym terminie dwa lcd do zagłówkow i w tym momencie mam juz chyba pelny multimedialny zestaw w mojej niuni oprocz konsoli do gier hahaha ale to moze jak dzidzi dorosnie bo becia za duza troszke zeby z tylnich siedzen prowadzic ;) co myslicie bedzie ladnie czy do chrzanu ?