Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Uszczelka pod głowica

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar dOOm_PL
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    455
    BMW
    740iA individual;) / e36 Coupe
    Skąd
    Przemyśl

    Uszczelka pod głowica

    Witam chłopaki

    Szykuje się u mnie poważniejszy temat ponieważ najprawdopodobniej do wymiany mam uszczelkę pod głowica:(
    Objawy sa takie ze ubywa mi wody w chłodnicy natomiast dymi mi z wydechu (na pewno lewego podczas gdy w prawym cisza) moge miec jeszcze cos z krućcem lub nagrzewnica bo jak włacze ogrzewanie to czuje płyn.

    Moje pytanie czy ktos przerabiał temat WYMIANY USZCZELKI w m60b40... Idzie to zrobic zeby to jezdziło tak jak ma jezdzic? O czym musze pamietac jeżeli chodzi dokładnie o m60b40?
    Jade wolno ale ciagle przed toba:)

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    sprawdz czy to faktycznie uszczelka, dobre zaklady mają specjalne odczynniki do sprawdzenia obecnosci co2 w plynie, wtedy masz pewnosc

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    833
    BMW
    E38 740IA M60, E39 525d
    Skąd
    Kraków
    przerabiałem temat właśnie w m60b40, u mnie pęknięta była szpilka głowicy po stronie pasażera, przez co wypaliło uszczelkę do kanału wodnego i silnik się zapowietrzał, koszt zrobienia obu głowic (szlif zaworów gniazd, spr. szczelności, planowanie, itd) z robocizną i częściami to ok 3000 zł ja zapłaciłem 3300 bo jeszcze odma nowa itd. Jeśli po ściągnięciu głowic gładzie cylindrów będą ok, to opłaca się robić bo wiesz co masz.

  4. #4
    Vip Vip Awatar szczurek
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    1,336
    BMW
    e38 740d e39 525d e65 745i pędzlem malowana m5 sznicer gangsta stajl
    Skąd
    wrocek city
    jak można usunąć swoja wypowiedź nie ma tutaj takiej opcji a pomyliłem sie :)
    Ostatnio edytowane przez szczurek ; 29-11-2010 o 17:51
    codziennie rano budzę się piękniejszy, ale dzisiaj to już przesadziłem :P

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •