Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: Może ktoś zna, może już ktos ogladał?

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    137
    BMW
    E65 745i
    Skąd
    sieradz

    Może ktoś zna, może już ktos ogladał?

    http://moto.allegro.pl/bmw-745i-idea...332050431.html
    Zna może ktoś to auto?
    Ktoś może je oglądał od jakiegoś czasu jest na allegro.
    Proszę o opinie

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Nie wygląda źle ale na zdjęciach wydaje się jakby maska miała inny odcień.
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arman
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    775
    BMW
    740d F01
    Skąd
    Kraków
    Już przeglądałem to autko, jeszcze jak miało inne zdjęcia i powiem szczerze że wygląda interesująco, jedynie czego można się doczepić to tylko braku szyberdachu,
    ale jeśli jest w stanie idealnym, przebieg prawdziwy - tak jak pisze w aukcji, to można przymknąć oko na taki szczegół.
    Ostatnio edytowane przez Arman ; 30-11-2010 o 14:30

  4. #4
    Początkujący Użytkownik Awatar piccolo
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    10
    BMW
    BMW E38 750iL
    Skąd
    Niemiec/Polska
    lubię te alufelgi w e65, ładny samochód.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    137
    BMW
    E65 745i
    Skąd
    sieradz
    Oj widzę, że łatwiej chyba będzie znaleźć ładną s klasę niże 745i bezwypadkową w bogatej wersji i czarnym kolorze. ;((

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arman
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    775
    BMW
    740d F01
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Jarecki Zobacz posta
    Oj widzę, że łatwiej chyba będzie znaleźć ładną s klasę niże 745i bezwypadkową w bogatej wersji i czarnym kolorze. ;((
    Ciężko chyba nie tylko o 745i, jak już był po wypadku to dobrze być o tym poinformowanym przez sprzedającego i jest naprawdę różnica kiedy auto miało lekka stłuczkę a np. dachował czy miał wypadek z tramwajem lub inny poważniejszy wypadek. Po prostu wziąć na serwis i wszystko wyjdzie w praniu.

    Ciekawi mnie to 745i, za ktoś może, oglądał to autko?

    http://moto.allegro.pl/czarne-bmw-7-...346120509.html

  7. #7
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,298
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Trzeba by się popytać co za LPG jest tam wsadzone.
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arman
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    775
    BMW
    740d F01
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Bezi Zobacz posta
    Trzeba by się popytać co za LPG jest tam wsadzone.
    Wpierw pisałem o zdjęcia środka, to otrzymałem w załączniku 3zdjęcia takie "nawet", a w odpowiedzi zapytałem o LPG, jakiej firmy, ile litrów mieści, oraz gdzie jest zainstalowana,
    każdy rozsądny zainstaluje w miejscu koła zapasowego (oczywiste), ale zdarzało się że widziałem nawet normalnie w bagażniku wsadzone, to wolałem zapytać - do tej pory niestety odpowiedzi nie otrzymałem, a pisałem wczoraj około 21ej.
    Ostatnio edytowane przez Bezi ; 30-11-2010 o 17:04 Powód: Błedy składniowe.

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    137
    BMW
    E65 745i
    Skąd
    sieradz
    Cytat Zamieszczone przez Arman Zobacz posta
    Ciężko chyba nie tylko o 745i, jak już był po wypadku to dobrze być o tym poinformowanym przez sprzedającego i jest naprawdę różnica kiedy auto miało lekka stłuczkę a np. dachował czy miał wypadek z tramwajem lub inny poważniejszy wypadek. Po prostu wziąć na serwis i wszystko wyjdzie w praniu.

    Ciekawi mnie to 745i, za ktoś może, oglądał to autko?

    http://moto.allegro.pl/czarne-bmw-7-...346120509.html
    Niby wszyscy płaczą jak ciężko sprzedać auto ;( a ja powiem inaczej jak ciężko kupić auto!!! ;( ;( No chyba, że chce się kupić złom to wybór jest ogromny lub pseudo full wersje. Ja mam określony plan przeznaczyć na auto około 50-60 tyś zł ale pierwszy warunek musi być czarne 745i bez gazu bogata wersja nie piszę pełna bo takiej chyba nie ma oczywiście bezwypadkowa z oryginalnym przebiegiem w granicach 200 tyś km

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arman
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    775
    BMW
    740d F01
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Jarecki Zobacz posta
    Niby wszyscy płaczą jak ciężko sprzedać auto ;( a ja powiem inaczej jak ciężko kupić auto!!! ;( ;( No chyba, że chce się kupić złom to wybór jest ogromny lub pseudo full wersje. Ja mam określony plan przeznaczyć na auto około 50-60 tyś zł ale pierwszy warunek musi być czarne 745i bez gazu bogata wersja nie piszę pełna bo takiej chyba nie ma oczywiście bezwypadkowa z oryginalnym przebiegiem w granicach 200 tyś km
    Dokładnie, ja też mam zamiar przeznaczyć 50-60tyś, dla mnie najważniejsze żeby był bezwypadkowy, a co do przebiegu mogę nawet do 250tyś.km zaakceptować, tylko żeby był serwisowany REGULARNIE i bardzo dobrze utrzymany, a co do wyposażenia to musi spełniać (Logic 7,dociąganie drzwi, hydrauliczna klapa bagażnika, wentylacja, podgrzewanie, PDC) najważniejsze jak dla mnie :))

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •