Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: Może ktoś zna, może już ktos ogladał?

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    137
    BMW
    E65 745i
    Skąd
    sieradz

    Może ktoś zna, może już ktos ogladał?

    http://moto.allegro.pl/bmw-745i-idea...332050431.html
    Zna może ktoś to auto?
    Ktoś może je oglądał od jakiegoś czasu jest na allegro.
    Proszę o opinie

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Nie wygląda źle ale na zdjęciach wydaje się jakby maska miała inny odcień.
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arman
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    775
    BMW
    740d F01
    Skąd
    Kraków
    Już przeglądałem to autko, jeszcze jak miało inne zdjęcia i powiem szczerze że wygląda interesująco, jedynie czego można się doczepić to tylko braku szyberdachu,
    ale jeśli jest w stanie idealnym, przebieg prawdziwy - tak jak pisze w aukcji, to można przymknąć oko na taki szczegół.
    Ostatnio edytowane przez Arman ; 30-11-2010 o 14:30

  4. #4
    Początkujący Użytkownik Awatar piccolo
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    10
    BMW
    BMW E38 750iL
    Skąd
    Niemiec/Polska
    lubię te alufelgi w e65, ładny samochód.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    137
    BMW
    E65 745i
    Skąd
    sieradz
    Oj widzę, że łatwiej chyba będzie znaleźć ładną s klasę niże 745i bezwypadkową w bogatej wersji i czarnym kolorze. ;((

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arman
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    775
    BMW
    740d F01
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Jarecki Zobacz posta
    Oj widzę, że łatwiej chyba będzie znaleźć ładną s klasę niże 745i bezwypadkową w bogatej wersji i czarnym kolorze. ;((
    Ciężko chyba nie tylko o 745i, jak już był po wypadku to dobrze być o tym poinformowanym przez sprzedającego i jest naprawdę różnica kiedy auto miało lekka stłuczkę a np. dachował czy miał wypadek z tramwajem lub inny poważniejszy wypadek. Po prostu wziąć na serwis i wszystko wyjdzie w praniu.

    Ciekawi mnie to 745i, za ktoś może, oglądał to autko?

    http://moto.allegro.pl/czarne-bmw-7-...346120509.html

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    137
    BMW
    E65 745i
    Skąd
    sieradz
    Cytat Zamieszczone przez Arman Zobacz posta
    Ciężko chyba nie tylko o 745i, jak już był po wypadku to dobrze być o tym poinformowanym przez sprzedającego i jest naprawdę różnica kiedy auto miało lekka stłuczkę a np. dachował czy miał wypadek z tramwajem lub inny poważniejszy wypadek. Po prostu wziąć na serwis i wszystko wyjdzie w praniu.

    Ciekawi mnie to 745i, za ktoś może, oglądał to autko?

    http://moto.allegro.pl/czarne-bmw-7-...346120509.html
    Niby wszyscy płaczą jak ciężko sprzedać auto ;( a ja powiem inaczej jak ciężko kupić auto!!! ;( ;( No chyba, że chce się kupić złom to wybór jest ogromny lub pseudo full wersje. Ja mam określony plan przeznaczyć na auto około 50-60 tyś zł ale pierwszy warunek musi być czarne 745i bez gazu bogata wersja nie piszę pełna bo takiej chyba nie ma oczywiście bezwypadkowa z oryginalnym przebiegiem w granicach 200 tyś km

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arman
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    775
    BMW
    740d F01
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Jarecki Zobacz posta
    Niby wszyscy płaczą jak ciężko sprzedać auto ;( a ja powiem inaczej jak ciężko kupić auto!!! ;( ;( No chyba, że chce się kupić złom to wybór jest ogromny lub pseudo full wersje. Ja mam określony plan przeznaczyć na auto około 50-60 tyś zł ale pierwszy warunek musi być czarne 745i bez gazu bogata wersja nie piszę pełna bo takiej chyba nie ma oczywiście bezwypadkowa z oryginalnym przebiegiem w granicach 200 tyś km
    Dokładnie, ja też mam zamiar przeznaczyć 50-60tyś, dla mnie najważniejsze żeby był bezwypadkowy, a co do przebiegu mogę nawet do 250tyś.km zaakceptować, tylko żeby był serwisowany REGULARNIE i bardzo dobrze utrzymany, a co do wyposażenia to musi spełniać (Logic 7,dociąganie drzwi, hydrauliczna klapa bagażnika, wentylacja, podgrzewanie, PDC) najważniejsze jak dla mnie :))

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    137
    BMW
    E65 745i
    Skąd
    sieradz
    Cytat Zamieszczone przez Arman Zobacz posta
    Dokładnie, ja też mam zamiar przeznaczyć 50-60tyś, dla mnie najważniejsze żeby był bezwypadkowy, a co do przebiegu mogę nawet do 250tyś.km zaakceptować, tylko żeby był serwisowany REGULARNIE i bardzo dobrze utrzymany, a co do wyposażenia to musi spełniać (Logic 7,dociąganie drzwi, hydrauliczna klapa bagażnika, wentylacja, podgrzewanie, PDC) najważniejsze jak dla mnie :))
    Jak znajdziesz coś ciekawego daj znać. Mnie oprócz wyposażenia bogatego interesuje tylko czarny kolor. Znaczy się jedyny słuszny do tego auta.

  10. #10
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,298
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Trzeba by się popytać co za LPG jest tam wsadzone.
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •