Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Wątek: Może ktoś zna, może już ktos ogladał?

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    137
    BMW
    E65 745i
    Skąd
    sieradz
    Cytat Zamieszczone przez Arman Zobacz posta
    Dokładnie, ja też mam zamiar przeznaczyć 50-60tyś, dla mnie najważniejsze żeby był bezwypadkowy, a co do przebiegu mogę nawet do 250tyś.km zaakceptować, tylko żeby był serwisowany REGULARNIE i bardzo dobrze utrzymany, a co do wyposażenia to musi spełniać (Logic 7,dociąganie drzwi, hydrauliczna klapa bagażnika, wentylacja, podgrzewanie, PDC) najważniejsze jak dla mnie :))
    Jak znajdziesz coś ciekawego daj znać. Mnie oprócz wyposażenia bogatego interesuje tylko czarny kolor. Znaczy się jedyny słuszny do tego auta.

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arman
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    775
    BMW
    740d F01
    Skąd
    Kraków
    Odświeżam temat... :)

    http://moto.allegro.pl/bmw-745-i-e65...370869348.html

    Znalazłem takie coś, dość nie źle wyposażona, w czarnym kolorze, najsłuszniejszy silniczek i nie tak drogo wyceniona, jeśli samochód jest w takim stanie jak pisze właściciel na aukcji i nie wymaga większego nakładu finansowego.
    Sam się nad nim zastanawiam, ale niestety jestem jeszcze w trakcie sprzedaży E38, która zmusza do czekania jeszcze na wymarzone 745i :)

  3. #13
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    E65 z Twojego linku Arman:

    plusy:
    -kolor
    -silnik
    -bixenon
    -DD
    -dociaganie drzwi
    -elektryczna klapa
    -webasto
    -czarna podsufitka - choc czy ja wiem czy plus?
    -chyba LOGIC 7

    minusy:
    -brak grzanej kierownicy
    -brak masażu i wentylacji siedzeń przód
    -wg mnie brzydki kolor skóry - do czarnego auta szara skóra nie pasuje - albo czarna albo jasna

    ogólnie przyjemne autko - tylko trzeba by je zbadać co tam w nim siedzi pod wzgledem technicznym
    Ostatnio edytowane przez ADASIO ; 28-12-2010 o 10:08
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    137
    BMW
    E65 745i
    Skąd
    sieradz
    Jestem ciekaw jak idą koledze poszukiwania? Ja chyba zdecyduję się zlecić sprowadzenie auta z zachodu, może będzie trochę droższe ale raczej są większe szanse, że stan będzie dobry. A w około mówią jak ciężko sprzedać auto a nikt nie widzi, że nie ma z czego wybrać. Nadal się zastanawiam nad tym autem http://moto.allegro.pl/bmw-745i-idea...409990929.html ale na razie brakuje mi czasu aby podjechać i je obejrzeć. Jak ktoś jest z warszawy i mógłby zobaczyć czy w ogóle warto brać dzień wolny i robić sobie wycieczkę będę wdzięczny.

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arman
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    775
    BMW
    740d F01
    Skąd
    Kraków
    Jeśli chodzi o mnie, to jak narazie bez zmian, niestety. Sam się łamię nad tym autkiem z Twojego linku, bo jest jedyne jakie mi przypadło do gustu, z tym że sprzedawca jest bardzo uparty i nie miły a z ceny nie chce zejść nawet 1000zł!
    Chciałem jechać to autko oglądać już w zeszły piątek, ale niestety absolutnie nie idzie się dogadać ze sprzedawcą... Ale ja wyjeżdżam na początku lutego do Amsterdamu i do tego czasu muszę jakieś 745i kupić (a byle jakiego nie kupię na 200%) , także jedyna nadzieja że to 745i wypali bo żadna inna mi się na allegro nie podoba.
    Ostatnio edytowane przez Arman ; 18-01-2011 o 23:12

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    137
    BMW
    E65 745i
    Skąd
    sieradz
    Cytat Zamieszczone przez Arman Zobacz posta
    Jeśli chodzi o mnie, to jak narazie bez zmian, niestety. Sam się łamię nad tym autkiem z Twojego linku, bo jest jedyne jakie mi przypadło do gustu, z tym że sprzedawca jest bardzo uparty i nie miły a z ceny nie chce zejść nawet 1000zł!
    Chciałem jechać to autko oglądać już w zeszły piątek, ale niestety absolutnie nie idzie się dogadać ze sprzedawcą... Ale ja wyjeżdżam na początku lutego do Amsterdamu i do tego czasu muszę jakieś 745i kupić (a byle jakiego nie kupię na 200%) , także jedyna nadzieja że to 745i wypali bo żadna inna mi się na allegro nie podoba.
    Auto ładnie wygląda na zdjęciach ciekawe jak prezentuje się na żywo, napisz o swoich wrażeniach jak je obejrzysz. Chłopaki z forum bmw tez już rozkminiają to auto http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtop...?f=44&t=145486 ja na razie poczekam może oni coś napiszą ciekawego.

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arman
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    775
    BMW
    740d F01
    Skąd
    Kraków
    Rozmawiałem 5minut temu z Właścicielem - autko sprzedane.

    Także widzę że każdy był zainteresowany, tylko cena była za wysoka, ja nie chciałem uciąć tych 3tyś, wystarczyło mi 1000zł i spokojnie bym kupił za 52. Ale jestem ciekaw za ile sprzedał w końcu :)

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    137
    BMW
    E65 745i
    Skąd
    sieradz
    Cytat Zamieszczone przez Arman Zobacz posta
    Rozmawiałem 5minut temu z Właścicielem - autko sprzedane.

    Także widzę że każdy był zainteresowany, tylko cena była za wysoka, ja nie chciałem uciąć tych 3tyś, wystarczyło mi 1000zł i spokojnie bym kupił za 52. Ale jestem ciekaw za ile sprzedał w końcu :)
    Kupił jakiś Sebol z bmw-klub za 53800 ;( trzeba szukać dalej, może coś się trafi w nie długim czasie.

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arman
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    775
    BMW
    740d F01
    Skąd
    Kraków
    Wiem, wiem, czytałem ten link z forum którego podawałeś, pewnie za auto dał 53tyś + opłata skarbowa 800zł go wyszła przy rejestracji :)

    Masz możliwość zapytania jak tam autko ogólnie czy naprawdę było warte uwagi czy tylko tak się prezentowało konkretnie na zdjęciach?

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    137
    BMW
    E65 745i
    Skąd
    sieradz
    Cytat Zamieszczone przez Arman Zobacz posta
    Wiem, wiem, czytałem ten link z forum którego podawałeś, pewnie za auto dał 53tyś + opłata skarbowa 800zł go wyszła przy rejestracji :)

    Masz możliwość zapytania jak tam autko ogólnie czy naprawdę było warte uwagi czy tylko tak się prezentowało konkretnie na zdjęciach?
    To nie jest mój kolega. Z tego co wyczytałem na forum za auto dał 53800 ale kupił je na zimowych oponach z 18" felgami a letnich opon ze słoneczkami nie dostał. Podobno właściciel chciał za nie dodatkowo ponad 9000zł. Będę śledził forum bmw-klubu jak napisze coś ciekawego napiszę na naszym. Na razie jest bardzo podekscytowany tym autem. Zobaczymy jak ochłonie co napisze.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •