nr. konta 30 1240 1297 1111 0000 2567 6510 Damian Kowalczyk ul. Norwida 1/1 59-900 Zgorzelec w tytule wpiszcie Szlachetna Paczka.
Myślę że do 8mego grudnia zbieramy pieniążki, potem wybieramy rodzinę i robimy paczkę.
Ja się tym zajmę (mam troszkę wolnego czasu), to nie będziemy zarządowi zawracać głowy.
Wiesiu spokojnie paczka trafi na pewno dla potrzebującej rodziny (znam osobę która zajmuje się tym od lat i jest koordynatorem na powiat). Jestem cały czas z nią w kontakcie :D bardzo się ucieszyła, że chcemy pomóc. Będzie to troszkę medialnie więc w lokalnych prasach będzie dosyć głośno o naszej akcji, że jako forum 7er.pl robimy paczkę i pomagamy.
Myślę że fajnie by było jak byśmy na kilka aut pojechali i osobiście przekazali paczkę rodzinie chociaż można zawieźć do magazynu i wolontariusze sami ją dostarczą od nas.
Jeżeli ktoś z was ma sprzęt którego nie używa a jest sprawny to też można to przekazać ( niektóre dzieciaki marzą o grach komputerowych czy tym podobnych urządzeniach a zdarza się czasami, że ktoś ma w domu i nikt tego nie używa).
Dzięki za szybką reakcję i pozdrawiam :)
Zaczynajmy zbiórkę ;)