Strona 9 z 19 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 184

Wątek: Szlachetna paczka 2010

  1. #81
    Vip Vip Awatar basik107
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    384
    BMW
    :)
    Skąd
    Malczyce
    Damian wrzuć na forum cały opis sytuacji rodziny, której chcemy pomóc :) Napisałeś tylko o tym co potrzebują! Bo wiesz, wszyscy jak wchodzą to sobie myślę że coś potrzeba ale dlaczego? Z tego co ja wiem, to tato tych dzieci zmarł w listopadzie... Dochód obecnie na osobę w tej rodzinie to 350 zł. Zróbmy tak, żeby o nas pamiętali jeszcze długo :)

  2. #82
    7er Freak Awatar Greg38
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,298
    BMW
    F02 750LxD E65 745i Prins VSI E38 740i Prins VSI
    Skąd
    DE/PL
    Blog
    18
    Cytat Zamieszczone przez basik107 Zobacz posta
    Wątek znów zablokowany? Próbowałam wejść bez logowania ;/
    Juz poprawilem.
    Pozdr.

    Greg38

    UWAGA! Pomagam poprzez forum a nie PW lub GG! Masz pytanie - załóż temat i prześlij link a postaram się odpowiedzieć!




    http://7er.pl
    http://bmw.n-sacz.pl
    http://bmw-diag.pl
    http://obd-can.pl
    http://auto-diag.de

  3. #83
    Vip Vip Awatar basik107
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    384
    BMW
    :)
    Skąd
    Malczyce
    Pomagałam mu wybrać rodzinę :) więc w razie dodatkowych pytań możecie i do mnie na priv pisać :) Bądź tutaj na forum
    Ostatnio edytowane przez basik107 ; 08-12-2010 o 08:00

  4. #84
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Jeśli by była potrzeba kupienia np środków czystości to mam to w dobrych cenach i bardzo skuteczne...Można się zrzucić po 5-8zl i coś zakupić

  5. #85
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Skąd
    DZG
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    Jeśli by była potrzeba kupienia np środków czystości to mam to w dobrych cenach i bardzo skuteczne...Można się zrzucić po 5-8zl i coś zakupić
    potrzeba jest ale nie ma juz czasu na to :( ja wracam w sobotę i w niedzielę z listą robię zakupy, przepakuję paczki, i zaraz w tygodniu trzeba będzie wszystko zawieźc. Teraz jeszcze siudema napisz mi na pv kiedy w tygodniu mógł bym zjawic się po towarek :) No i kto by mógł ze mną się tam pojawic napiszcie kiedy byscie mieli czas w tygodniu. W niedzielę wyślę cały opis rodziny to przeczytacie wszyscy komu pomagamy ( Chyba że Basiu wstawisz Ty bo ja teraz nie mam tego opisu ) Już teraz z góry wszystkim dziękuje za pomoc :)

  6. #86
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Skąd
    DZG
    Mamy już na koncie 705zł :)

  7. #87
    Doświadczony Użytkownik Awatar dorka
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    1,106
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    KATOWICE
    Już trochę lepiej :D
    Nanosekunda: czas jaki upływa między zmianą światła na zielone, a wściekłym zatrąbieniem na ciebie przez kierowcę z tyłu.


  8. #88
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Skąd
    DZG
    Jak by ktoś jeszcze chciał wpłacic to do piątku można :) potem w niedzielę już wybieram pieniążki i robię potrzebne zakupy pozdrawiam :)

  9. #89
    Vip Vip Awatar basik107
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    384
    BMW
    :)
    Skąd
    Malczyce
    pamiętacie tą małą? której Damian na początku proponował pomoc? Coś Wam zacytuję na temat innych ludzi, którzy tej małej robią paczkę :) to z gg od jednej dziewczyny cyt.: "
    chodzi o ta rodzinę wiktorii, darczyńcy zaangażowali swoich znajomych i wychodzi coraz wikesza paczka więc zadali mi pytanie czy tego nie sprzedadzą, z tego co wiem to nie było takiej sytuacji ze jak dostaną żywność z gopsu to ja sprzedaja wieć mam nadzieje ze rozina może być spokojan, pani zaproponowała mi ze może dawać im t w ratach raz na 2 mc, z mojej strony mogę zapewnić, ze raz na jakiś czas mogę tam zagladać i pytać wiktorii w szkole dyskretnie co i jak"
    Fajnie prawda? ::::::D

    No to na prośbę Damiana wrzucam (ponownie) opis "naszej rodzinki"

    Pani Jadwiga (34 l.) sama wychowuje czworo dzieci - Karolinę (10 l.), Damiana (8 l.), Rafała (7 l.) i Paulinę (5 l.).
    Przyczyną trudnej sytuacji rodziny jest śmierć męża pani Jadwigi. Od tego czasu samotnie zajmuje się dziećmi. Pracuje w pobliskiej strefie ekonomicznej. Sama utrzymuje dom, stara się jak może, aby dzieciom nic nie brakowało.
    Mieszkają w domku jednorodzinnym, który wymaga remontu. Na dochód rodziny składa się pensja pani Jadwigi (1250 zł) i zasiłek rodzinny (500 zł). Przy dochodzie 350 zł na osobę rodzina ledwo wiąże koniec z końcem.
    Rodzina najbardziej potrzebuje żywności, środków czystości i butów dla dzieci.

    MOD EDIT : Basiu, używaj opcji "Edycja".
    Ostatnio edytowane przez joe white ; 08-12-2010 o 22:41

  10. #90
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Skąd
    DZG
    Dzięki Basiu :) ale to taki bardzo skrócony opis ale myślę że wystarczy jeszcze czekamy do soboty i zamykamy konto potem już tylko robimy zakupy i przekazujemy paczki :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •