Strona 17 z 19 PierwszyPierwszy ... 71516171819 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 184

Wątek: Szlachetna paczka 2010

  1. #161
    Doświadczony Użytkownik Awatar dorka
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    1,106
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    KATOWICE
    Cytat Zamieszczone przez Jakub Zobacz posta
    Wydaje mi się że najważniejsza w tym wszystkim jest właśnie anonimowość, udało się nam pomóc jako forum 7er. i ja bym to tak zostawił ;)
    Popieram w 100% ;)
    Nanosekunda: czas jaki upływa między zmianą światła na zielone, a wściekłym zatrąbieniem na ciebie przez kierowcę z tyłu.


  2. #162
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Siudmy Irl
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    630
    BMW
    E38 728i
    Skąd
    IRL
    Gratulacje dla organizatorow, kawal dobrej roboty, a efekt bezcenny. Troche szkoda, ze temat ruszyl po fakcie i ze na wizerunek tak duzego klubu pracuje tylko !!! niewielka czesc klubowiczow. Mam nadzieje, ze akcja bedzie kontynlowana i przylaczy sie do niej wiecej osob, bo napewno warto !!! Jeszcze raz wielkie podziekowania dla organizatorow, oraz osob, ktore przylaczyly sie do akcji.

  3. #163

  4. #164
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Skąd
    DZG
    Basiu to wszystko przez Ciebie ale coz juz poszlo w eter Wojtek moze Wy zrobicie artykulik z tego meila zwrotnego co wkleilem

  5. #165
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Panie i Panowie i to jest cel dla którego warto żyć. Oby w następnym roku rodzin potrzebujących pomocy było mniej i oby dla potrzebujących udało się gromadzić więcej pieniędzy.

  6. #166
    Vip Vip Awatar basik107
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    384
    BMW
    :)
    Skąd
    Malczyce



    Portal - Express miejski Srody Slaskiej opublikowal wywiad z Damianem z 7er.pl, glownym inicjatorem przylaczenia się do ogólnopolskiej akcji "Szlachetna Paczka".

    Poniżej link do artykułu:



    http://sroda.express-miejski.pl/wiad...ej-paczki.html
    Ostatnio edytowane przez Sebek ; 30-12-2010 o 21:45

  7. #167
    Vip Vip Awatar basik107
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    384
    BMW
    :)
    Skąd
    Malczyce
    Pomyślałam sobie, że wrzucę tutaj ten wywiadzik :) Link może być mało widoczny :)

    Użytkownicy Forum BMW 7er.pl dołączyli do Szlachetnej Paczki

    2010-12-26 23:58:46

    Damian, użytkownik forum 7er.pl, zaangażował grupę innych forumowiczów do wspólnej pomocy dla jednej z rodzin z naszego powiatu w ramach
    akcji SZLACHETNA PACZKA. Zgodził się na rozmowę z nami.

    Jak wiemy to z Twojej inicjatywy zrodził się pomysł zorganizowania pomocy w ramach akcji Szlachetna Paczka. W jaki sposób dowiedziałeś się o naszej akcji?

    W listopadzie poznałem pewną osobę, która działa w tej akcji już od kilku lat, opowiedziała mi sporo o niej, jaki jest jej cel i przebieg. Pomyślałem więc, że może się uda zorganizować na naszym forum paczkę dla jednej z rodzin.

    Dlaczego zdecydowałeś się na udział w naszej akcji?

    Pomaganie potrzebującym dostarcza nam wiele radości, a szczególnie jeśli pracuje się w zorganizowanej i sympatycznej grupie. Znając osoby zarejestrowane na forum byłem pewien, że się uda. Użytkownicy forum często sobie nawzajem pomagają w trudnych sytuacjach, mimo tego, że są z różnych części kraju. Poza tym w tej akcji można poznać potrzeby i wybrać rodzinę, której jest się w stanie najskuteczniej pomóc.

    Jaka była reakcja klubowiczów na Twoją wiadomość odnośnie Szlachetnej Paczki?

    Początkowo temat był mało widoczny, ale na moją prośbę założyciele forum wypromowali go. Dzięki czemu większa ilość użytkowników mogła zapoznać się z nim i dołączyć do pomocy. Odzew był imponujący, nie tylko finansowy. Zaczęły również napływać duże i ciężkie paczki z różnych miejsc w kraju. Nawet udało mi się namówić do pomocy znajomych z Dublina, a także i inni forumowicze zaangażowali swoich znajomych.

    Jak oceniasz przebieg akcji?

    Może posłużę się cytatem jednego z forumowiczów: „Naprawdę bardzo dobrze zorganizowana akcja :) (...) Pomoc takim rodzinom, a szczególnie dzieciom jest bezcenna :) Mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie jeszcze więcej pieniędzy i prezentów. A co do powtórnej pomocy tej rodzinie jestem jak najbardziej za”!

    Jakimi kryteriami kierowałeś się przy wyborze rodziny?

    Nie kierowałem się żadnymi kryteriami, po prostu przeglądałem opisy rodzin, wybrałem rodzinę, która moim zdaniem najbardziej na to zasługiwała i była w najtrudniejszej sytuacji. Dysponowaliśmy już na tyle zebranymi środkami, że mogliśmy spełnić większość ich potrzeb. Zdaję sobie sprawę, jak i większość osób z naszego forum, że to i tak kropelka w morzu potrzeb tej rodziny. Dlatego też jesteśmy chętni do długofalowej pomocy tej rodzinie.

    Byłeś odpowiedzialny za zebranie funduszy, zrobienie i zawiezienie paczki. Nie sprawiło Ci to żadnych problemów?

    Jeśli chodzi o zebranie funduszy to było najprostsze zadanie w tej akcji. Najwięcej trudności sprawiło mi zrobienie zakupów, ponieważ tak naprawdę nie wiedziałem, co się najbardziej przyda, czy kupione artykuły będą odpowiednie i czy się dzieciom spodobają. Przy pakowaniu bardzo dużo pomogła mi Basia, która także wraz z mężem i dziećmi dostarczyła paczkę rodzinie. Paczki okleiliśmy w logo naszego forum. Planowaliśmy dostarczyć paczki całą grupą forumowiczów zaangażowanych w tę akcję, ale niestety z różnych osobistych przyczyn nie udało się. Wierzę, że w przyszłym roku nam się to uda i kilkoma autami
    załadowanymi do pełna paczkami przyjedziemy na magazyn, a może nawet do samej rodziny.

    Jakie były Twoje oraz klubowiczów odczucia po przeczytaniu ankiety zwrotnej otrzymanej od wolontariusza?

    Nasze odczucia po przeczytaniu ankiety były bardzo pozytywne. Uświadomiliśmy sobie, że czasem jeden mały gest może sprawić tyle radości innym. Myślę, że zacytowane wypowiedzi forumowiczów najlepiej oddadzą nasze odczucia : "Na początku tej akcji miałam mieszane uczucia, że nie wypali i będzie wstyd jechać z tak malusią paczuszką. Teraz widzę, że wielu jednak się zaangażowało w tak zaszczytny cel ". "Wymiękłem czytając ten tekst, ciężko jest mi teraz wstać. Cieszę sie chyba bardziej niż ta rodzina, że można było pomóc i sprawić komuś tyle przyjemności".

    Czy tak jak w tym roku, także w kolejnym zamierzacie zająć się zrobieniem paczki?

    To już przesądzone, że na pewno paczkę zrobimy. Mam nadzieję, że za rok uda nam się zorganizować pomoc dla większej liczby rodzin.

    Z Damianem rozmawiała Alicja Bławat.

  8. #168
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Dołączam rachunki za paczki w formacie PDF.
    Załączone pliki Załączone pliki
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  9. #169
    Vip Vip Awatar basik107
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    384
    BMW
    :)
    Skąd
    Malczyce
    Cytat Zamieszczone przez damian23zgc Zobacz posta
    Witam,


    Może do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trochę im brakuje, ale naprawę robi się to wielkim corocznym wydarzeniem.

    P :)

    Damian a ja uważam, ze SZP nic nie brakuje do WOŚP! a nawet gdzieniegdzie biją ich na głowę!
    Zobaczcie zresztą sami :) http://sroda.express-miejski.pl/wiad...redzkiego.html

    WOŚP zebrał 6 572,64 zł + 7571,71 zł + 9031,19 zł = 23 175,54 :)

    Powinieneś zmienić zdanie bo 70 tys. to kilka razy więcej niż 20tys :D

  10. #170
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Skąd
    DZG



    Witam wszystkich. Właśnie otrzymałem certyfikat więc wrzucam na forum. Tak sobie pomyślałem, że zbliżają się Święta Wielkanocne i może zebrali byśmy kilka złotych i pomogli jeszcze raz tej rodzinie. Co Wy na to ?
    Ostatnio edytowane przez damian23zgc ; 03-02-2011 o 20:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •